Ostrowiec: Przygotowania do 27. Finału WOŚP

  • 09.01.2019, 13:42
  • Obserwator Lokalny
Ostrowiec: Przygotowania do 27. Finału WOŚP

W Zespole Szkół w Ostrowcu przygotowania do 27. Finału WOŚP ruszyły pełną  parą - cała społeczność szkolna  pod opieką nauczycieli wytrwale pracuje na to, by kolejny finał był jedyny w swoim rodzaju, by zebrana została rekordowa kwota pieniędzy.

Cel jest przecież szczytny. W tym roku nowoczesny sprzęt zakupiony przez WOŚP ma wspomóc pracę dziecięcych szpitali specjalistycznych. A skoro pomaganie jest dziecinnie proste”, z entuzjazmem i chęcią włączają się w nie wszyscy ludzie o wielkim sercu. 

Młodzież ze szkół z Gminy Malechowo 13 stycznia będzie zbierała pieniądze w Ostrowcu, Krągu, Białęcinie, Malechowie, Niemicy i Sulechowie już od wczesnych godzin porannych. Wolontariusze odebrali identyfikatory, puszki i serduszka, i są gotowi do działania. Uczniowie szkoły w Ostrowcu przygotowują występy taneczne, wokalne , a nawet aerobowe. W dniu finału wspomogą ich młode talenty z Niemicy, Lejkowa i Malechowa oraz zespoły Ostrowianie, Promyki i Słoneczka. Scenariusz imprezy jest naprawdę atrakcyjny. 

Nauczyciele segregują już fanty na loterię, która co roku cieszy się wielką popularnością, bo tu żaden los nie jest pusty. Przygotowania objęły również gromadzenie przedmiotów, które wystawione zostaną na licytację. W tegorocznych zbiorach szkoły znalazły się m.in. voucher do Król Plaza SPA w Jarosławcu, pobyt w apartamencie w Darłówku, tablet, kosze pełne rozmaitości czy zabawki edukacyjne dla dzieci. Zgromadzeni goście będą również mogli skorzystać z zaopatrzonej przez rodziców kawiarenki pełnej słodkości. 

Wszystkich ludzi o wielkich sercach zapraszamy serdecznie do udziału w imprezie organizowanej w Ostrowcu. Startujemy 13 stycznia o godz. 15.00 . Pamiętajmy, że razem możemy więcej.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe