Darłowo: Gratulacje dla zaangażowanych

  • 11.01.2019, 04:15
  • Obserwator Lokalny
Darłowo:  Gratulacje dla zaangażowanych

Na uroczystej gali w Hotelu Jan w Darłówku, Burmistrz Darłowa wyróżnił tych, którzy przyczyniali się do promowania Darłowa w 2018 r.

Imprezę wspólnie poprowadzili Jacek Borkowski - aktor znany między innymi z seriali „Na Wspólnej” czy „Pierwsza Miłość” oraz Daniel Frącz z Biura Promocji Miasta Darłowa.

 

Gratulacje otrzymali:

Marian Laskowski – pomysłodawca i główny organizator, od 1999 r., jednej z najbardziej rozpoznawalnych imprez czyli Międzynarodowych Zlotów Pojazdów Militarnych, które popularyzują Darłowo nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

Marek Wysocki – wokalista i muzyk, z okazji 40-lecia występów scenicznych za ubogacenie miejskich wydarzeń i edukację muzyczna młodzieży. darłowskich atrakcji

Patrycja Kaffke – nauczycielka ZS im. Stefana Żeromskiego za inicjatywę „100 par na stulecie czyli Polonez dla Niepodległej”, która odbiła się szerokim echem w krajowych mediach.

Joanna Lebiecka – nauczycielka Miejskiego Gimnazjum i SP nr 3, za niebanalne i kreatywne zajęcia z fizyki, pełne niekonwencjonalnych kreatywnych pomysłów, które trafiają do młodego pokolenia mieszkańców Darłowa, za zaangażowanie muzyczne w zespole „Trzynastka i przyjaciele” oraz za liczne projekty fotograficzne.

Edyta i Janusz Resil – nauczyciele i wychowawcy w Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego, za wieloletnie oddanie i poświęcenie się ogólnopolskiej akcji charytatywnej Jerzego Owsiaka – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Za siedemnaście lat darłowskich zbiórek i wielokrotne kierowanie jednym z miejskich sztabów WOŚP.

Ewelina Nidzgorska – właścicielka Szkoły Tańca S-TEN za krzewienie kultury tanecznej wśród dzieci i młodzieży, za zaangażowanie i udział w miejskich wydarzeniach, a także szereg spektakularnych sukcesów na krajowych i międzynarodowych scenach tanecznych, gdzie dzieci z Darłowa wielokrotnie zdobywały miejsce na podium.

Fundacja Morze Miłości, którą reprezentowali Joanna Klimowicz, Danuta Woźniak, Danuta Burzyńska, Czesław Woźniak, Dorota Ratkowska, ksiądz Krzysztof Sendecki

za ogromny wieloletni trud i pracę na rzecz powstania Domu hospicyjno-opiekuńczego im. biskupa Czesława Domina i jego rozwój a także za szereg innych inicjatyw adresowanych do mieszkańców Darłowa.

Artur Wejnarowski za zaangażowanie, oddanie i upór w realizacji projektu „Darłowo Life” czyli monitoringu online plaży wschodniej i zachodniej Darłówka, Rynku Miejskiego oraz za reaktywację Galerii Morskiej w ramach Budżetu Obywatelskiego

Daniel Frącz za szereg inicjatyw angażujących, zwłaszcza młode pokolenie mieszkańców Darłowa, w tym stworzenie cyklu imprez takich jak: Rap Piwnica, Fire Show, Letni Sylwester, a także promowanie Darłowa na polskich scenach muzycznych.

Magdalena Burduk - szefowa Biura Promocji Miasta i Komunikcji Społecznej UM, za wieloletnie zaangażowanie w sprawy Darłowa, za stworzenie, w 2001 r. pierwszej oficjalnej informacji turystycznej, za niebanalne wypromowanie hasła „Lubię Darłowo”, za wymyślenie wielu cennych inicjatyw: Laponia Świętego Mikołaja, Koncert na Cztery Strony Świata

 

 

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (17)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator lokalny
Obserwator lokalny 11.01.2019, 17:11
Jak widać kolesiostwo w Darłowie ciagle ma się dobrze bo gwardia ciagle ta sama, zero wsparcia dla osób spoza kręgu zaufania

Pozostałe