Gmina Darłowo: Ruszył nabór na bezpłatne szkolenia komputerowe

  • 17.01.2019, 14:43
  • Obserwator Lokalny
Gmina Darłowo: Ruszył nabór na bezpłatne szkolenia komputerowe

„Rodzic w Internecie”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci” oraz „Kultura w sieci” - to bloki tematyczne bezpłatnych szkoleń komputerowych.

W programie udział mogą wziąć mieszkańcy gminy Darłowo powyżej 25 roku życia, chcący poprawić umiejętności korzystania z Internetu oraz e-usług. Szkolenia będą odbywać się w dwunastoosobowych grupach w siedzibie Urzędu Gminy w Darłowie. Uczestnicy szkoleń zobowiązani są do udziału tylko w jednym z bezpłatnych szkoleń przewidzianych w projekcie. Szkolenie trwać będą 16 godzin - szkolenie podzielone zostanie na trzy dni. Daty poszczególnych szkoleń zostaną ustalone po zakończeniu naboru. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy.
Dla każdego uczestnika szkoleń przewidziany jest posiłek oraz serwis kawowy ze słodkimi przekąskami. Zgłoszenia można dokonać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy w Darłowie w godzinach pracy urzędu – pokój nr 22, a także drogą elektroniczną: [email protected] do 31 stycznia 2019 r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 94 34 46 352 lub e-mail: [email protected]

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe