Sławno: wpadła szajka włamywaczy

  • 26.01.2019, 11:53
  • Obserwator Lokalny
Sławno: wpadła szajka włamywaczy

Za usiłowania włamań do czterech piwnic i włamania do jednej odpowie trzyosobowa grupa młodych mężczyzn, mieszkańców Sławna.

Wśród nich był jeden nieletni, który dodatkowo ukradł dwa rowery. Dorośli włamywacze usłyszeli już zarzuty włamania, do popełnienia których przyznali się. Sprawą nieletniego włamywacza zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

W sobotnią noc dyżurny komendy przyjął zgłoszenie o włamaniu do piwnicy w bloku mieszkalnym na jednym ze sławieńskich osiedli. Na miejsce natychmiast skierował policjantów patrolujących miasto. Dzięki błyskawicznej reakcji włamywacz został bardzo szybko zatrzymany. Jak się okazało był nim nieletni.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego. Funkcjonariusze ustalili, że w nocy z soboty na niedzielę w tym samym rejonie miało miejsce jeszcze kilka usiłowań włamań do piwnic. Dzięki intensywnej pracy operacyjnych doszło do zatrzymania kolejnych dwóch młodych mężczyzn.

Dwaj 18 – letni włamywacze będący mieszkańcami Sławna usłyszeli już zarzuty włamania i zarzuty usiłowania włamań do czterech piwnic do popełnienia których przyznali się. Sprawą nieletniego przestępców zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. Kinga Warczak

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe