Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 07:52
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Sławno: wpadła szajka włamywaczy

Podziel się
Oceń

Za usiłowania włamań do czterech piwnic i włamania do jednej odpowie trzyosobowa grupa młodych mężczyzn, mieszkańców Sławna.

Wśród nich był jeden nieletni, który dodatkowo ukradł dwa rowery. Dorośli włamywacze usłyszeli już zarzuty włamania, do popełnienia których przyznali się. Sprawą nieletniego włamywacza zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

W sobotnią noc dyżurny komendy przyjął zgłoszenie o włamaniu do piwnicy w bloku mieszkalnym na jednym ze sławieńskich osiedli. Na miejsce natychmiast skierował policjantów patrolujących miasto. Dzięki błyskawicznej reakcji włamywacz został bardzo szybko zatrzymany. Jak się okazało był nim nieletni.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego. Funkcjonariusze ustalili, że w nocy z soboty na niedzielę w tym samym rejonie miało miejsce jeszcze kilka usiłowań włamań do piwnic. Dzięki intensywnej pracy operacyjnych doszło do zatrzymania kolejnych dwóch młodych mężczyzn.

Dwaj 18 – letni włamywacze będący mieszkańcami Sławna usłyszeli już zarzuty włamania i zarzuty usiłowania włamań do czterech piwnic do popełnienia których przyznali się. Sprawą nieletniego przestępców zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. Kinga Warczak


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SlawianinTreść komentarza: Niemożliwe taka "elita" i nie stać ich na choinkę oni powinni trafić na leczenie do psychiatryData dodania komentarza: 14.12.2025, 14:33Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: PoszkodowanaTreść komentarza: Dziś nawet zabrali nam choinkę świątecznąData dodania komentarza: 13.12.2025, 23:26Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: FidekTreść komentarza: Masakra ; dzisiaj znowu mieli policję.Oni to się tam ładnie bawią.Ci ludzie chyba nigdy nie odpuszcząData dodania komentarza: 11.12.2025, 18:06Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: JuzekTreść komentarza: Dokładnie... 👌parcie na szkło mają piękne 😃😃Data dodania komentarza: 11.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Od strażaków z Janiewic dla dzieciakówAutor komentarza: JosefTreść komentarza: A kto chce mieszkać na takim zadupiu bez perspektyw? Zostali emeryci i urzędnicy.....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:05Źródło komentarza: Darłowo i Sławno wśród najszybciej wyludniających się miastAutor komentarza: władekTreść komentarza: a to tylka jedna jednostka robi coś dla społeczeństwa ? dlaczego nie napiszecie o innych? aż takie ważne wydarzenie że trzeba pisać o tym w gazecie ? a po drugie pomaga się w ciszy nie dla lansu!Data dodania komentarza: 9.12.2025, 13:39Źródło komentarza: Od strażaków z Janiewic dla dzieciaków
Reklama
Reklama