Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 9 marca 2026 06:41
Przeczytaj!
Reklama Społecznik 2026

Darłowo: Zwiedzili piękną Panamę

Podziel się
Oceń

Z 32 stopniowym upałem przez 5 dni zmagali się Kinga, Oliwia i Hubert - uczniowie Zespołu Szkół Morskich w Darłowie, którzy z okazji Światowych Dni Młodzieży wyruszyli do Panamy w Ameryce Środkowej.

Było to podsumowanie konkursu "Rejs Niepodległości", w którym trójka uczniów brała udział w ubiegłym roku. Byli jednymi z 1000 uczestników (z całej Polski) biorących udział w jednym z etapów rejsu żaglowcem "Dar Młodzieży". Pięciodniowa wyprawa do Panamy była dla nich niesamowitą przygodą i możliwością poznania historii oraz kultury tego regionu. Kiedy u nas temperatura spadała do -12 st oni zmagali się z 32 stopniowym upałem :)

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Lokalna obserwatorka .Treść komentarza: Tu nie ma co uzasadniać mieszkamy w małej miejscowości i każdy zna go na tyle by wiedzieć jaki z niego ananas.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Sławno Prezes Inwalidów Wojennych w Sanatorium MiłościAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Może i widać,ale pamiętam jak to naprawiali. Tak stanęli samochodem,że nie było widać samochodów od strony KPP,jakiś człowiek z tej ekipy powinien kierować ruchem,amatorszczyzna podczas naprawy i po naprawie. Miałbym więcej czasu,to podjechałbym na policję i by ich zestrugali. Zero ogrodzenia strefy niebezpiecznej. Panie Burmistrzu w wodociągach BHP leży,kwiczy i robi pod siebie.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Jak widziałam po lodzie jeździli rowerami,to włos staje na głowie,ludzie nie myślą,szkoda tej rowerzystki,ale wiadomo pi takiej zimie może być pełno niespodzianek na drogach i ulicach,trzeba myśleć trochę,nie lepiej się przejść na pieszo.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 08:54Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: KrzysiuTreść komentarza: Widać, że jest piach. Zależy z której strony jechała ale nie wierze, że z daleka nie było widać co się dzieje.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 22:00Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: SoltysTreść komentarza: Wala w nocha jakieś gówno. Nic się tam nie zmieniło od lat to samoData dodania komentarza: 1.03.2026, 20:23Źródło komentarza: Sławsko: Wyłudzenie odszkodowania czy głupie zabawy?Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Jechałem w strone Radosławia. Co tam sie wyprawia. Ludzie jak zombie na droge pod auta sie rzucają. Fentanyl chyba dotarł do ZSL. Gdzie ksiądz, gdzie straż, policja, Magda Gessler? Jednego przejechalem po grdyce ale uciekł skubany.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 19:55Źródło komentarza: Sławsko: Wyłudzenie odszkodowania czy głupie zabawy?
Reklama
Reklama