Sławno: wędkarze mieli walne 

  • 10.02.2019, 21:21 (aktualizacja 10.02.2019, 21:51)
  • Obserwator Lokalny
Sławno: wędkarze mieli walne W trakcie obrad Izydor Kruczyński ze Sławna otrzymał Złotą Odznakę PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego. Wręczył mu ją Tomasz Czapiewski, przedstawiciel Zarządu Okręgu Słupsk na sławieńskim walnym. Pierwszy z prawej – Jan Walkowiak – prezes Koła PZW w Sławnie.

O dostępności Stawków Miejskich dla wędkarzy, opłatach za pozwolenia na połów ryb oraz czynach społecznych między innymi dyskutowano podczas walnego zgromadzenia członków Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Okręgu Słupskiego (tzw. Stare Koło).

Podczas obrad wyraźnie zaakcentowano, że decyzją Zarządu Głównego PZW w Warszawie, na terenie gmin Sławno i Postomino mogą działać tylko koła PZW Okręgu Słupsk.

- W związku z tym, od początku marca jezioro Marszewo i Pieńkowo zostaną udostępnione wędkarzom Okręgu Słupskiego – mówił Jan Walkowiak, prezes Koła.

W dyskusji sporo miejsca poświęcono też Stawkom Miejskim w Sławnie. Od kilku lat koło jest ich dzierżawcą. Prowadzi tu zarybienia oraz czyści brzegi.

- W Stawkach mogą łowić wszyscy ci, którzy wykupią opłaty w okręgu słupskim – informował Prezes.

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Węgorz
Węgorz 11.02.2019, 07:59
Proszę jeszcze może wyjaśnić dlaczego odeszli ze straży dwaj strażnicy którzy udzielali się w kole o wiele więcej niż nasz złoty medalista ,którzy chcieli normalnie funkcjonować, lecz im tego nie dano. Proszę, niech się wypowiedzą oni sami, nie zarząd, który jest stronniczy.
Węgorz
Węgorz 11.02.2019, 04:53
Za co ta odznaka, konkretnie? Za to że jest? Zarząd do wymiany! Młodsi maja wiele ciekawych perspektyw, a betony niech już odpoczną sobie, bo tylko propagandę niosą.
KOKO
KOKO 10.02.2019, 21:38
Tak ciężko dokończyć zdanie? Walne może być wszystko. Słowo zgromadzenie nie jest jakieś trudne do napisania,

Pozostałe