Sławno: prawdziwy "mistrz nad mistrze" parkowania

  • 11.02.2019, 12:51
  • Obserwator Lokalny
Sławno: prawdziwy "mistrz nad mistrze" parkowania

Tak zaparkował swoje BMW jakiś mistrz nad mistrze, prawdziwy as parkowania. Pojazd blokuje przejście chodnikiem i stoi w strefie przejścia przez ulicę Wojska Polskiego naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Sławnie. Czytelnicy, którzy przynieśli zdjęcia pojazdu twierdzą, że jest on tam od wczesnego, poniedziałkowego poranka. W zasadzie nie wiadomo co się stało? Czy pojazd się zepsuł? Czy kierowca o nim zapomniał? Około południa jeszcze stał. Zadziałali jedynie policjanci, którzy za wycieraczkę włożyli wezwanie do stawienia się w sławieńskiej komendzie. (sim)

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sprawiedliwa
Sprawiedliwa 16.02.2019, 01:03
Moim zdaniem przegiela ta osoba i nic ją nie usprawniedliwia chyba ze w trakcie zatrzymania pojazdu miała sytuację w której stwierdzono u niej natychmiastową hosputalisacje w innym przypadku wszystko powinno zostać ukarane choćby kosztami związanymi z holowaniem auta na parking policyjny i kosztami parkingu. A Policja piękne brawa za interwencję to już ciężko namierzyć właściciela po Tablicach rejestracyjnych a kiedyś to byl jedyny sposób na weryfikację pojazdu Brak interwencji powinni zobaczyć każdy i fakt że niektórzy z Polskiej Policji tworzą swoje prawo i zasady
Mm
Mm 11.02.2019, 17:26
O 17 jeszcze stał
AS
AS 11.02.2019, 16:38
Kierowca jest w szpitalu wystarczyło się trochę podpytać . Tylko po co jak aferę można zrobić . Wstyd !!!
denver
denver 11.02.2019, 23:22
Ale zanim trafił do szpitala to tak zaparkował samochód. Wstyd.
Ciekawy jestem czy inni kierowcy parkujący na trawnikach i gdzie popadnie też są w szpitalach?, albo zaraz tam trafią? Chyba w żadnym innym mieście nie ma takiego chamstwa jak u nie których naszych kierowców. Tylko dziwię się dlaczego policja nie reaguje.
Cytrus
Cytrus 12.02.2019, 09:05
A widzisz wolne miejsce po drugiej stronie ulicy ? Skoro musiał się zatrzymać to to zrobił . Notoryczny brak miejsc postojowych to efekt polityki obecnych władz od 1989 r. Linia myślowa tych ludzi jest tak mała jak ilość parkingów w mieście .
denver
denver 12.02.2019, 22:32
Powinni zabronić wjazdu samochodów do centrum miasta i byłoby po problemie. Najbiższy parking z pustymi miejscami miał na ulicy Gdańskiej. To tylko ok. 200m. Kaleka na kulach by to przeszedł w 3 minuty ale dla takiego pustaka z BMW to wyczyn.

Pozostałe