Sławno. Policyjny sukces: wpadło prawie 2 kilogramy amfetaminy i ponad 130 gramów marihuany

  • 11.03.2019, 13:58
  • Obserwator Lokalny
Sławno. Policyjny sukces: wpadło prawie 2 kilogramy amfetaminy i ponad 130 gramów marihuany

Ponad 2 kilogramy narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany zabezpieczyli sławieńscy kryminalni w mieszkaniu zajmowanym przez 28 – latka. Zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków to pierwsze konsekwencje prawne jakie już spotkały mężczyznę. Dzisiaj sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Policjanci ze sławieńskiej jednostki każdego dnia zajmują się zagadnieniami związanymi ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W ciągu ostatnich dni również skupili się na zatrzymywaniu dilerów i zabezpieczaniu środków odurzających.                                                                                                                                                  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami dotarli do 28 – latka.

W trakcie przeszukania mieszkania, w lodówce znaleźli ukryte dwa woreczki z zawartością białego proszku, dodatkowo w kuchennej szafce ujawnili woreczek z suszem roślinnym.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Zabezpieczone narkotyki poddano wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to amfetamina w ilości prawie 2 kilogramów i marihuana w ilości ponad 130 gramów. 28 - latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Kinga Warczak

 

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzywy
Krzywy 2 dni temu, 06:20
A co z Remkiem zwanym Torba i jego szwagrem ufa z gangu Rozgwintowana styja?To sa dopiero gangusa rozjebusy.
Daniel
Daniel 22.03.2019, 21:39
Gumowe ucho działa!!!!
Chwast
Chwast 21.03.2019, 16:42
A Pan ze srebrnego combi wtedy był zatrzymany,hohoho wypuscili go a tego zatrzymali przypadek???
Gentelmen
Gentelmen 21.03.2019, 12:48
Najgorsze jest to, że ci wszyscy dilerzy wiedzą co za to grozi bo sami już za to siedzieli a mimo to wciągają w to tych małych przydu*asów. A ci biegają za nimi za parę groszy i raj obiecany. Jakim trzeba być dzbanem żeby handlować w takiej mieścince jak Sławno, gdzie wszyscy wszystkich znają i prędzej czy później usiądą z kimś do kielicha i się wygadają?
Guma
Guma 19.03.2019, 20:36
Ooooo to nie tylko dzieciaki potrafią znaleźć dealera. Policja jednak też :)
Loool
Loool 17.03.2019, 01:44
Zjeba**y jest ten artykuł,tak jak ci idioci co wypisują takie rzeczy,widać ze nie macie własnego życia xD
Noga
Noga 16.03.2019, 18:35
A kiedy złapiecie Jacka uf. ?Ta łajza tez diluje.
Gebels
Gebels 15.03.2019, 20:34
Ooo gumce chłopca zwinęli parę groszy a bry posiedzi . Jak to sukces policji szkoda że inne wykrycia idą gorzej bez kapusiów by wykryli .....hahaha to raczej ćpuny ćpają i selają dostawce bo drugi handlarzyk da mniej roz*** a ćpuny za zestaw robią dużo a boleszewo tam ekipa wali i sprzedaje bo pieniądze się kończą a na mieście się ekipy ganiają
Obserwująca
Obserwująca 15.03.2019, 13:30
Nygus ujawnij się to porozmawiamy w 4oczy :) a jak nie to zrobi to pilcja :)
Obserwujacy
Obserwujacy 14.03.2019, 19:23
Nygus a tobie nic nie zostało że wypisujesz po 1:00 w nocy
Nygus
Nygus 15.03.2019, 00:06
Przede mna o wiele wiecej niz przed Emilem :)
Brat :-P
Brat :-P 14.03.2019, 10:51
Termos dobrze prawisz już dawno powinni z tym zrobić porządek :-/
Dzonny
Dzonny 12.03.2019, 13:50
Po komentarzu z wczoraj z 15:09 chyba juz wiadomo o kogo chodzi haha
Dzony
Dzony 12.03.2019, 16:59
Śmieszne bardzo ,ujawnij się to porozmawiamy ,wsyztscy jesteście tacy pewni w internecie ?bo nie widać kto to pisze? Żałosne.
Dzonny
Dzonny 13.03.2019, 23:46
Baska, wyluzuj kite ;p
Czytelnik
Czytelnik 12.03.2019, 11:24
Proszę o niepublikowanie niewłaściwych treści także komentarzy
tentego
tentego 12.03.2019, 13:07
A jakie to są "niewłaściwe"?
Joanna
Joanna 12.03.2019, 10:31
Mogliby inicjaly podac chociaz
Czytelnik
Czytelnik 11.03.2019, 21:56
Proszę jako czytelnik o zwrócenie uwagi na szczegóły w nagłówku prawie 2 kilko...a tekst zaczyna się słowami ponad 2 kilo...Rzetelna Praca Pani Redagującej..Pzdr.
Adolf
Adolf 12.03.2019, 13:52
W naglowku napisane jest prawie 2kg amfetaminy i 130 gr jarania , co daje sume ponad 2 kilo narkotykow. Czyt ze zrozumieniem
Janek
Janek 11.03.2019, 18:46
Uwazaj Jak Tanczysz Bo Psy Wesza
Hio
Hio 11.03.2019, 16:32
Hio hio
Emil
Emil 11.03.2019, 15:09
To se pobrykał
.
. 15.03.2019, 14:13
Żałosny komentarz
Oooo
Oooo 12.03.2019, 11:22
Uważaj na słowa kolego
Emil
Emil 12.03.2019, 13:06
Nie jestem twoim kolegą.
Emil
Emil 12.03.2019, 16:53