Sławno: Czym sobie zasłużył?

  • 15.03.2019, 11:52 (aktualizacja 15.03.2019 11:57)
  • KB
Sławno: Czym sobie zasłużył?

Stracił ogon i oko – niewyobrażalnego cierpienia doświadczył bezdomny kot z ulicy Koszalińskiej w Sławnie, który do niedawna bezgranicznie ufał człowiekowi.
Teraz boi się dotyku ludzkiej dłoni, ucieka i chowa się w ciemne zakamarki ze strachu przed bólem. W tragicznym stanie znaleziono Maćka (tak nazwały go dziewczyny z Domu Tymczasowego Irma w Sławnie), kocurka który od dawna błąkał się przy ul. Koszalińskiej 1.
- Kotek był dokarmiany, stała tam również kocia budka, którą sama odbierałam i postawiłam by zapewnić bezdomniakom lepsze warunki chociażby w zimniejszym okresie –  opowiada Majka Pietrzak – jedna z założycielek Domu Tymczasowego Irma w Sławnie. - Pewnego dnia Maciek pojawił się właśnie w  tym tragicznym stanie. Obrażenia, takie jak oderwany ogon i wepchnięte oko sugerują, że makabrycznego czynu dokonał człowiek – dodaje.
Aktualne zachowanie kota potwierdza domysły o przestępstwie popełnionym przez człowieka. Sprawa została zgłoszona na policję. Raczej nie liczymy na poczucie winy zwyrodnialca, który to zrobił, ale może jakiegoś świadka zdarzenia ruszy sumienie...

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anna
Anna 22.03.2019, 18:50
Apeluję do sumień świadków - nie ukrywajcie tego przestępcy! Zgłoście na Policję co wiecie, ktoś taki nie może chodzić po ziemi bezkarnie!
Bartek
Bartek 21.03.2019, 21:25
"Człowieku" który to zrobiłeś - zasługujesz na dożywocie i leczenie psychiatryczne w zakładzie zamkniętym! Niech Bóg cię pokara stokroć bardziej!
Dla kota życzę szybkiego powrotu do zdrowia i samych szczęśliwych dni a dla Pani która się nim opiekuje wszystkiego co najlepsze.
Piotr
Piotr 21.03.2019, 14:33
Masakra. Jak można być takim bydlakiem. Mam nadzieję, że go złapią i dostanie karę bez zawiasów. Kotek-biedulek oby jak najszybciej doszedł do siebie.
irma
irma 15.03.2019, 14:19
Biedaku😭
Booo
Booo 15.03.2019, 12:49
Boże, kim trzeba być żeby zrobić coś takiego.Mam nadzieję że to coś, bo trudno nazwać go człowiekiem poniesie za to karę. Maciuś wracaj do zdrowia .

Pozostałe