Darłowo: Bieg po odznakę 2019

  • 29.03.2019, 11:01 (aktualizacja 29.03.2019, 11:08)
  • Obserwator Lokalny
Darłowo: Bieg po odznakę 2019

Uczniowie klas pierwszych kierunku technik nawigator morski i technik mechanik okrętowy o specjalności straż graniczna i klasa wojskowa z Zespołu Szkół Morskich w Darłowie uczestniczyli w "Biegu po odznakę".
Odprawa na boisku szkolnym była punktem startowym do gry terenowej. Kościół "trędowatych", gość pilnujący urzędu, mówią kamienna, jest z cegły i wysoka czy 5 tonowy prezent mikołajkowy, to kilka z szesnastu zagadek, które musieli odgadnąć uczestnicy, odnaleźć na mapie Darłowa, a następnie tam się udać. Ostatnim punktem,po pokonaniu około 18 km, była strzelnica. Ognisko z kiełbaskami oraz wręczenie 13 uczniom technikum nawigacji i 22 technikum mechanicznego emblematów ze specjalnością uwieńczyło imprezę.
I miejsce zajęła drużyna z klasy IA w składzie: Kowalczuk Andrzej, Mordacz Paweł, Szczepankiewicz Norbert i Woźniak Marcel. II miejsce zajęła drużyna z klasy IA w składzie: Baranowski Michał, Lewiński Michał, Popakul Dominik, Świeboda Maciej i Urbanowicz Michał. III miejsce zajęła drużyna z klasy ID w składzie: Chernii Sviatoslav, Liśkiewicz Daria, Staniaszek Sylwia, Svyrydiuk Oleksandr, Wasiewicz Wiktoria.
Najlepiej strzelającym był uczeń klasy ID Oleksandr Svyrydiuk. Na zdobywców podium czekały drobne upominki, a na króla strzelania książka ufundowana przez pana Mariana Laskowskiego, dzięki którego gościnności mieliśmy bazę do organizacji imprezy. Ze strony szkoły nad całością biegu czuwali nauczyciele: Mikołaj Kaczanowicz, Monika Kolańska, Agnieszka Mickiewicz oraz Andrzej Glinka, a także uczniowie z klas trzecich.    

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe