Sławno: Strajk ciągle trwa

  • 11.04.2019, 08:09
  • Obserwator Lokalny
Sławno: Strajk ciągle trwa

W Zespole Szkół Agrotechnicznych w Sławnie nauczyciele strajkują niezależnie od przynależności związkowej. Powyżej pamiątkowe zdjęcie strajkujących w tej placówce oświatowej.

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosc.
Gosc. 11.04.2019, 21:38
Popieram pani Soltysowa,cala prawda
czytelnik
czytelnik 11.04.2019, 17:22
Sławieńscy nauczyciele, porażka sprawy. W sławieńskim Liceum Ogólnym dopiero jest kadra pedagogów. Dziwne, że wogóle jeszcze im płacą.
sołtysowa
sołtysowa 11.04.2019, 09:46
Żenada. Niektórych nauczycieli z tego zdjęcia oprawki od okularów są więcej warte niż 4 moje wynagrodzenia. Jestem za likwidacją karty nauczyciela. Niepotrzebny, średniowieczny dokument, który jest głównym problemem i przyczyną strajku. Uwolnić wynagrodzenia nauczycielom i po płaczu. Każdy dostanie według zasług. Beczą, że nie mają gdzie i na czym pracować?!A gdzie są komputery, które po modernizacji sal komputerowych zostały wymienione?Pracując w Word czy Openoffice nie trzeba mega sprzętu. Tylko pytanie, gdzie on jest???
W szkołach nie ma prawie uczniów!Ludzie!2-3 klasy po 16 osób to jest uciążliwość?Gdzie siedzą nauczyciele teraz na przerwach co 45 minut? Który z pozostałych zawodów ma w ogóle przerwę co 45 minut?Płaczą, że nie mają urlopu na żądanie- przecież to 2 dni w roku i rzadko kto odważy się go na to żądanie wziąć!Nauczyciele idą na L4 i nikt im nic nie zrobi! Płaczą, że urlop mają w wakacje, a chcieliby w ciągu roku...a mało jest takich co biorą L4 i lecą?Inne zawody też są "zmuszone" brać urlopy w wakacje!!!bo wtedy właśnie są do cholery wakacje!!! Wszystkich co stoją, jak równo bym zwolniła. Na wasze miejsca czekają inni. Oj czekają!
nauczyciel
nauczyciel 11.04.2019, 18:56
szkoda to komentować, sama ucz swoje dzieci, nie muszą chodzić do szkoły tylko muszą przystąpić do egzaminów, zobaczymy jakie będą miały osiągnięcia jeśli się tym pochwalisz w sieci
WÓJT
WÓJT 11.04.2019, 16:47
Oj sołtysowa zwalniać to sobie możesz azora na noc z łańcucha pod domem. A jak te okulary tyle warte to ciekawe, najlepiej w plastikach niech chodzą. Klasy po 16 osób to chyba na wsi, ale mniejsza z tym. Przerwa co 45 minut dziwne? Ciekawe czy ty świnie karmisz przez 8 godzin bez przerwy, a może krowę doisz przez 10 godzin i masz dwie nadgodziny z tego. Ludzie co nie popracowali w tym zawodzie powinni zamilknąć albo przynajmniej głupot nie klepać. I co do czekających na to miejsce i chętnych, już widzę tłumy co walą za 1900 do krainy mlekiem i miodem płynącej i do sołtysowej co za ten szmal będzie żądać służalczości i poddania w najwyższym stopniu.

Pozostałe