Sławno: Rozstrzygnięto konkurs plastyczny

  • 11.04.2019, 15:26
  • Obserwator Lokalny
Sławno: Rozstrzygnięto konkurs plastyczny

Jako że „Sowa – mądra głowa” jest bohaterką, która coraz częściej pojawia się na kartach książek i stanowi logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie, w Filii MBP nr 1 rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod nazwą „Sowa biblioteczna”.
Konkurs ten zorganizowano w dwóch kategoriach: dzieci i młodzież oraz dorośli. Wszystkie prace plastyczne mogły być wykonane dowolną techniką, a głównym celem było nie tylko rozbudzanie postawy twórczej, ale też promowanie talentów naszych czytelników i użytkowników biblioteki. Wpłynęło wiele, niezwykle interesujących prac, a Komisja Konkursowa, kierując się określonymi kategoriami: oryginalnością prac, pomysłowością autorów, estetyką pracy i jej wartością artystyczną, przyznała nagrody i wyróżnienia.
Główną nagrodę w kategorii dzieci i młodzież otrzymała Anastazja Jędrzejczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1. Pozostali laureaci to: Szymon Zaborowski, Vanessa Dudzińska- Superson, Anna Mielniczek i Alicja Kinczel – wszyscy są uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Sławnie. W kategorii dorośli nagrodę główną zdobył Paweł Sławski ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Sławnie.

Zwycięzcom gratulujemy!

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe