Staniewice: Shazam - wycieczka do kina

  • 28.04.2019, 19:45 (aktualizacja 28.04.2019, 19:49)
  • Obserwator Lokalny
Staniewice: Shazam - wycieczka do kina

Dzięki życzliwości wielu ludzi dzieci ze Świetlicy Środowiskowej i Szkoły Podstawowej w Staniewicach wspólnie z opiekunami wyjechały do Sławna do SDK na świetny film pt.: „Shazam”.

Niech należytą recenzją tego filmu będzie fakt, że żadne dziecko nie wyszło w czasie 2-godzinnego seansu do toalety. (A opiekunowie wiedzą, że tam bardzo często odbywają się pielgrzymki.) Film niezwykle dynamiczny z wieloma wątkami, jednak najważniejszy problem tkwi w poszukiwaniu rodziny przez chłopca, który w dzieciństwie został porzucony. Pokonuje wiele trudności, staje się super bohaterem – i jak to bywa w amerykańskich filmach – ratuje świat przed zalewem zła i złych mocy. Dużo dobrego przesłania, dużo do przegadania, świetna realizacja założeń projektu „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. WARTO.

Po filmie elegancki spacer po miejskim parku, degustacja lodów i do domu na obiad.

Uczestnicy wyjazdu serdecznie dziękują za udostępnienie transportu, za życzliwego p. kierowcę, SDK za zorganizowanie indywidualnego seansu, a Gminie Postomino (GKRPA) za częściowe dofinansowanie do zakupu biletów. To był piękny dzień.

Teresa Rysztak

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe