Sławno: kolejny areszt za narkotyki

  • 13.05.2019, 12:30
  • Obserwator Lokalny
Sławno: kolejny areszt za narkotyki

Sławieńscy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Do policyjnego aresztu trafił 29 - latek, który posiadał przy sobie ponad 80 gramów narkotyków. Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie weryfikując ustalenia, na jednej ze sławieńskich ulic zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fordem. W pojeździe, którym mężczyzna się poruszał policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków. Ukryte były pomiędzy fotelem kierowcy, a pasażera. 29 – latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Zabezpieczone narkotyki kryminalni poddali wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to amfetamina w ilości prawie 70 gramów i marihuana w łącznej ilości prawie 13 gramów. Mężczyzna został przebadany na zawartość narkotyków w organizmie. Elektroniczny analizator wskazał, że znajduje jest pod działaniem amfetaminy.

Pracujący nad sprawą policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili także, że mężczyzna nie tylko posiadał znaczne ilości narkotyków, ale również je sprzedawał. W trakcie przeprowadzonego wcześniej przeszukania odnaleźli bowiem również elektroniczną wagę oraz młynek, które służyły 29 - latkowi do sporządzania mniejszych porcji. Tak przygotowane pakiety rozprowadzał wśród innych osób pobierając za nie pieniądze.

Po zebraniu przez policjantów niezbędnego materiału dowodowego sprawa trafiła do prokuratury. Tam 29 - latek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności oraz ich udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Kinga Warczak

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Termosdawajnabajere
Termosdawajnabajere 14.05.2019, 04:55
Nie dawajcie gówniarzom, będziecie cali i zdrowi. Co co ostatnimi czasy lecą, to pazerne świnie co chciały zarabiać na gimnazjalistach. Marihuana wszędzie leczy, tylko w Polsce niszczy życia.
TERMOS
TERMOS 14.05.2019, 11:21
Jestem!! Marihuenan jest ok, dopóki nie zorientujesz się, ze ktoś twojemu dziecku sprzedaje.
Gips
Gips 13.05.2019, 19:58
Mówta kto to!
1235
1235 13.05.2019, 19:30
Ach Ten różowy temacior

Pozostałe