Darłowo: Policjanci kontrolowali place zabaw

  • 17.05.2019, 11:47
  • mł. asp. Kinga Warczak
Darłowo: Policjanci kontrolowali place zabaw

Wraz z poprawą aury, na placach zabaw i boiskach pojawia się coraz więcej dzieci i młodzieży.
W ramach działań „Dzielnicowy bliżej nas” dzielnicowi wraz z pracownikiem Referatu Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Darłowie kontrolowali miejsca zabaw, które na co dzień zapewniają rozrywkę najmłodszym.W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców, darłowscy dzielnicowi wraz pracownikiem Urzędu Miejskiego rozpoczęli kontrole placów zabaw i miejsc grupowania się małoletnich.
Sprawdzali, czy stan techniczny urządzeń pozwala na bezpieczne korzystanie z placów zabaw. Do chwili obecnej stróże prawa nie mięli zastrzeżeń co do stanu technicznego urządzeń.
Osoby, które będą miały uwagi lub wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa urządzeń służących rozrywce i rekreacji, mogą swoje uwagi zgłaszać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Sławnie, w Komisariacie Policji w Darłowie lub pod numerem telefonu 112.

mł. asp. Kinga Warczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Turystka
Turystka 17.05.2019, 21:05
Plac zabaw w parku koło "Bato" również bez zastrzeżeń? Huśtawka bocianie gniazdo z jednej strony była z odkręcona śruba (w kwietniu tam byłam z dziećmi)
Lso
Lso 17.05.2019, 20:08
Dzielnicowy to na chwilę obecną to nie policjant tylko mieszanka Straży Miejskiej, księdza i Pomocy Społecznej. To jest coś strasznego.
Usuu
Usuu 17.05.2019, 18:02
Nie mogę Policja sprawdza place zabaw. Za tak nieefektywnie i bezsensownie pracujących Policjantów Komendant powinien być usunięty w trybie natychmiastowym

Pozostałe