Ostrowiec: Wesołe zakończenie roku szkolnego

  • 19.06.2019, 10:22
  • Wydra Jolanta
Ostrowiec: Wesołe zakończenie roku szkolnego

"Świat już pachnie wakacjami, słońce woła w głos, że rok szkolny się zakończył…" - śpiewali wychowankowie przedszkola przy Zespole Szkół w Ostrowcu, na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.
Całe wydarzenie rozpoczął taniec poloneza, inscenizacja wokalno-słowna, podziękowania dla dyrektora, kadry pedagogicznej i pracowników obsługi.  Najważniejszymi uczestnikami tego wydarzenia byli absolwenci przedszkola, którym Dyrektor Barbara Chylewska wraz z Kierownikiem Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Gminy Malechowo - Tadeuszem Chylewskim wręczyli upominki, dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Podsumowując cały rok padło wiele ciepłych słów pod kątem rodziców i środowiska lokalnego - dyrektor oraz wychowawcy wręczyli podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji zamierzeń placówki. Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne. Wsparcie ze strony rodziców, życzliwość i praca na rzecz przedszkola, akceptacja planów i zamierzeń, to ogromna pomoc w wychowaniu i kształtowaniu dzieci.
Za pomoc w realizacji wielu wydarzeń przedszkola i szkoły podstawowej w szczególny sposób wyróżniono wieloletniego przyjaciela Zespołu Szkół - Piotra Materkę, przyznając mu odznakę PRZYJACIELA DZIECI. Całość wydarzenia zakończyła zabawa piknikowa na świeżym powietrzu z udziałem rodziców i zaproszonych gości.

Wydra Jolanta

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe