Sulechówko: Zlikwidowany kolejny nielegalny salon gier hazardowych

  • 28.06.2019, 08:05
  • mł. asp. Kinga Warczak
Sulechówko: Zlikwidowany kolejny nielegalny salon gier hazardowych

Wspólne działania sławieńskich policjantów i funkcjonariuszy Urzędu Celno-Skarbowego doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie powiatu sławieńskiego.
Mundurowi zabezpieczyli 2 kolejne automaty do gier o wartości blisko 40 tysięcy złotych. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw o charakterze gospodarczym, wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celno–Skarbowego przeprowadzili kolejne działania, mające na celu likwidację salonów gier, działających niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych.
Z ustaleń mundurowych wynikało, że w sąsiedztwie sklepu w Sulechówku znajdują się czynne nielegalne automaty do gier hazardowych. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń placówki handlowej ujawnili dwa tego typu urządzenia.
Mundurowi zabezpieczyli automaty o wartości blisko 40 tysięcy złotych i przekazali je funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Koszalinie, którzy będą prowadzili dalsze postępowanie w tej sprawie. W takim przypadku za naruszenie przepisów karno-skarbowych może grozić kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna.

mł. asp. Kinga Warczak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

J.L
J.L 28.06.2019, 23:52
Te automaty i tak tam wrócą jak bumerang

Pozostałe