Krupy: Pies złapał pijaka

  • 04.07.2019, 11:32
  • mł. asp. Kinga Warczak
Krupy: Pies złapał pijaka

Ponad promil alkoholu w organizmie miał 55 – latek, który wsiadł za kierownicę seata. Dalszą jazdę uniemożliwili mu świadkowie, którzy zmusili kierującego do zatrzymania pojazdu.
W trakcie szarpaniny, mężczyzna uciekł. Do działań użyto psa tropiącego, który doprowadził do właściciela porzuconego pojazdu. Kierujący przyznał się do prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości i odpowie za popełniony czyn. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło w miejscowości Krupy. Dwie osoby zwróciły uwagę na pojazd marki Seat, którego tor jazdy oraz brawura kierującego mogła wskazywać na to, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Świadkowie udali się za tym pojazdem i gdy kierujący zwolnił zajechali mu drogę  zmuszając go do zatrzymania.
W trakcie, gdy jedna z osób próbowała wyciągnąć kluczyku ze stacyjki, doszło do szarpaniny z pasażerem tego pojazdu. Kierowca korzystając z okazji uciekł. Świadkowie o zdarzeniu powiadomili policję. Do działań użyto psa tropiącego, który doprowadził do właściciela, ukrywającego się w zaroślach. 55- letni kierowca przyznał się do prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości i odpowie za popełniony czyn. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Kinga Warczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe