Noskowo: dwoje do trumny, dwóch do szpitala!

  • 07.07.2019, 11:05
  • Obserwator Lokalny
Noskowo: dwoje do trumny, dwóch do szpitala!

Na prostym odcinku drogi, pomiędzy Noskowem a Sycewicami, około 4.45 nad ranem, jadące od strony Koszalina (z Mielna?) audi z Dębnicy Kaszubskiej wypadło z drogi, uderzyło w drzewo i dachowało. Zginęły dwie osoby jadące na tylnych siedzeniach 26-latek i 17 – letnia dziewczyna. Kierowca 21 – letni mieszkaniec Dębnicy Kaszubskiej z połamanymi rękoma i nogami trafił do szpitala w Słupsku. Tam trafił też 24 – letni pasażer. Jego stan, lekarze określają jako ciężki.

Wstępne ustalenia wskazują na nadmierną prędkość, jako przyczynę zdarzenia. Wiadomo też, że kierowca był trzeźwy. Pobrano mu krew do analizy, aby sprawdzić, czy nie miał we krwi jakichś innych substancji chemicznych (narkotyków). (sim)

 

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ehhh
ehhh 11.07.2019, 18:33
ten tytuł to ironia?wyraz złości i wkurzenia autora? czy zwykłe chamstwo po prostu?To, że grupa szaleńców jechała na zabój i że przy okazji mogli zabić innych - to jedno i faktycznie wymaga krytyki,nawet dożywotniego odebrania prawka, ale to, że zginęli to już czysta tragedia i tekst"dwoje do trumny" to jak niewybredny żart rodziny Adamsów, cynizm i jak najbardziej nie na miejscu w obliczu tragedii.
X
X 10.07.2019, 15:02
Jak jechali z Mielna to byli na baletach a tam wiadomo baluja ostro
on
on 10.07.2019, 14:20
ale cenzura tu jest redaktorku przypomnialy ci sie stare dobre czasy komunistyczne
GOSC
GOSC 09.07.2019, 23:47
dO WYPADKU DOSZLO PRZEZ PREDKOSC PLUS BRAK SKUPIENIA NAD KIEROWNICA DODAJAC POSTY NA FACEBOOKA. LAJKOWANIE, BYCIE FAJNYM, EKSTRA TYLKO DLA ZNAJOMYCH Z FACEBOOKA DOPROWADZILO DO TRAGEDII.
erst
erst 09.07.2019, 14:32
kierował dawid?
Nikt
Nikt 10.07.2019, 14:49
Tak
Wkurzona
Wkurzona 08.07.2019, 22:40
Zginęli na własne życzenie - czemu bronicie tych debili? Kto normalny pruje ponad 150km/h taką drogą po całonocnym imprezowaniu? Kto normalny wsiada z takim kierowcą do samochodu i nie reaguje?

https://www.wykop.pl/cdn/c3201…

Ciekawi mnie też, co byście napisali, gdyby to auto nie rozbiło się na drzewie, tylko przywaliło w inny samochód? Albo w grupę pieszych?

Przez waszą durną mentalność panuje przyzwolenie na takie zachowania, a na drogach mamy prawo dżungli i największą śmiertelność w Europie - brawa dla was!!!
An
An 09.07.2019, 18:22
Jechali 220 km
Ona
Ona 09.07.2019, 11:29
Ciebie nikt nie wyzywa więc po co wyzywasz zachowaj dla siebie to co myślisz bo nikomu tym życia nie wrócisz ani nawet przez to nie zabłyśniesz .Nie życzę ci tego co ich spotkało ale nie wiesz co jeszcze przed tobą
kierowca
kierowca 09.07.2019, 09:42
Zgadza sie w 100%, dobrze że w drzewo, a nie np w rodzinę jadącą na wakacje uderzył. Sam częstoo wyjeżdżajac na wakacje wyjeżdzam wczesnie rano i nie chciałbym na takiego debila trafić. Debile i tyle. Debilny kierowca powninien nie wyjść z wiezienia. A inni tu jeszcze tłumaczą. Co tłumaczyc zabójców na drodze? Puknijcie sie w głowy.
Gość
Gość 08.07.2019, 17:42
Tego się nie da czytać, pytam dlaczego ludzie starej daty zawsze uważają że takie auto się kupuje bo trzeba zaszpanować przed kolegami , was nie stać na takie auta więc najlepiej byscie uczynili siedząc cicho .Za dużo Ukrytej Prawdy i Trudnych spraw się naogladaliście dziadki, chłopak sam sobie na to zarobił i sam sobie auto kupił bo każdy lubi luksus i każdy lubi wiedzieć na co pracuje , jeden kupi Citroena za 30 tys i nikt nie ma do niego problemu bo to citroen a drugi kupi Audi i każdy ma problem bo to Audi i trzeba zaszpanować .Nie ma co nawet go usprawiedliwiać, zniszczył sobie życie i wielu innym a trójce najbliższych je całkowicie odebrał, litości nie będzie .Mam już dość czytania jak ludzie obwiniają rodziców i stawiają że każdy młody człowiek robi WSZYSTKO DLA LANSU I WSZYSTKO MA OD RODZICOW , skończcie zazdrościć stare, łyse pedały .Współczucia dla rodzin ...
Onyxx
Onyxx 10.07.2019, 09:42
Sęk w tym że auto było pasażera który zginął a nie kierowcy
Gość
Gość 08.07.2019, 11:17
Ludzie nie oceniajcie dajcie już spokój nikt z Was nie chciałby być na miejscu kierowcy i jego rodziny i czytać tego co tu hejtujecie.Stalo się i nikt tego nie zmieni a Wy sami nie jesteście w stanie przewidzieć czy Wasz syn czy córka nie nie będzie w takiej samej sytuacji bądź Wy sami .Nie osądzajcie bo może przyjść czas ,że ktoś Was tak osądzi.Ten artykuł powinien mieć zablokowane dodawanie komentarzy i tak w każdym jednym takim zdarzeniu ,mam nadzieję,że zostaną usunięte komentarze i zablokowane bo już chyba dość tej nagonki
VW
VW 07.07.2019, 23:15
Tytuł bynajmniej trafia i uwagę zwraca. I teraz widać że nie warto guwniarzom mocnych i drogich aut kupować i dawać są konsekwencje.... Za dobrze w ***ch się przewraca.... Ale ważne by sąsiad był zazdrosbmny i wyższość pokazać że stać że młody ma a teraz?? Płacz....
Goście
Goście 07.07.2019, 22:44
Co to za tytuł.... 3 dorosłych mężczyzn i 17-latka, wracali z Milena hmmm cóż za treść
KW
KW 07.07.2019, 22:30
Pozostaje teraz tylko współczuć rodzinie tych dzieci :/ sam po sobie wiem i się przekonałem ze tak mocny i szybki samochod w rękach młodych to po prostu zabójstwo fajnie wygodnie i szybko się jeździ i często zapomina o konsekwencjach... Drodzy rodzice przyjmijcie najszczersze wyrazy współczucia i nie zwracajcie uwagi na hejterow bo większość z nich nie umie jeździć albo mieli podobne wypadki a teraz strasznie cwaniakują...
Staszek
Staszek 07.07.2019, 22:14
Wszystko się zgadza nie pierwszy raz widziałem takie wypadki to jest szpanowanie przed kolegami i popisy nie powinno się dawać tak nieodpowiedzialnym dzieciakom samochód muszą do tego dorosnąć 21 lat to jeszcze sikun nie powinien siadać za kółko i potem rodzice przeżywają traume powinno zmienić się prawo
DEBILIZM
DEBILIZM 07.07.2019, 18:55
Tytuł bardzo trafny!!! Szybciej nie dało się jechać? Droga to nie tor wyścigowy. Impreza do rana a potem szybko do domu. Brawo debile jakich mało na szczęście już ich coraz mniej:-)
Paulina
Paulina 08.07.2019, 14:36
„na szczęście już ich coraz mniej” nikt Cię nie nauczył szacunku do drugiego człowieka mimo wszystko? to co się stało niestety tego się nie cofnie ale po co w Tobie tyle nienawiści? mam nadzieję, że nigdy nie doznasz takiego jadu jakim plujesz.
bez pozdrowień.
sew
sew 08.07.2019, 19:45
Ciekawe, czy ten jadący osobnik miał szacunek do innych ludzi, bo gdyby wjechał w grupę dzieciaków, to nikt by chyba nie przebierał w środkach, a tak 2 'dorosłe' ofiary, to nic szczególnego. Jeśli kierowca zostanie uznany za winnego śmierci tych osób, to ja szacunku dla niego nie będę miał, bo szacunek to wyraz uznania, a dla mnie taki brak wyobraźni na uznanie nie zasługuje.
M.M
M.M 07.07.2019, 18:44
Co to za tytuł artukułu !!! Bardzo nie na miejscu ... ktoś chyba nie ma mózgu , jak mozna coś takiego napisać. Zgineło dwoje ludzi, współczucia dla rodzin
AK
AK 07.07.2019, 17:36
Widziałem to dzisiaj na własne oczy. I tak się kończy brawura. A jak wydzwanialem by karetki przyjechały to *** z dyspozytorki (z szoku nie wiem z którą mnie połączylo112) pretensje do mnie miała że dzwonię chyba zbyt rano i proszę aby wysłała karetki.
LMN
LMN 08.07.2019, 17:48
Widziales wypadek na wlasne oczy, czy jak juz samochod rozbity lezal ?
Gość 123
Gość 123 07.07.2019, 22:45
Co za stałeś na miejscu? Kierowca był przytomny? Co za tragedia
J23
J23 07.07.2019, 14:05
Tytuł żenada... popis dziennikarstwa jak za "komuny"
On
On 10.07.2019, 13:32
redaktorek zabiedzony na sile szuka sesacji
Tutejsza
Tutejsza 07.07.2019, 19:58
J23

Zgodzę się.
Tytuł porażka.!!!
Kierowca
Kierowca 07.07.2019, 14:01
To nie drzewa zabijają tylko PREDKOŚĆ z jaką się poruszał kierujący tym autem
Inżynier
Inżynier 07.07.2019, 17:07
To nie prędkość zabija tylko szybkie jej wytracenie. W tym wypadku wytracenie jej o drzewo.
...
... 07.07.2019, 13:58
Przykra tragedia. Ale początek tytułu artykułu nie na miejscu.
GooSĆ
GooSĆ 07.07.2019, 14:20
Czy nie na miejscu ? A co robiła nieletnia w aucie ?
Czy tytuł kłamie ? Jak się ma galaretę w głowie jak wyborcy franka to tak się kończy .
ABC
ABC 08.07.2019, 00:48
Gówno cie obchodzi co robila nieletnia w aucie tak się składa że to była moja koleżanka ze szkoły i wcale nie miała galarety w głowie. Chodziła do klasy policyjnej...
pff