Darłowski Ośrodek Kultury szuka chętnych na wyremontowanie jego pomieszczeń

  • 10.07.2019, 14:08
  • L.W.
Darłowski Ośrodek Kultury szuka chętnych na wyremontowanie jego pomieszczeń

Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda mający swą siedzibę przy  ul. Morskiej  56 ogłosił nieograniczony przetarg na remont z przebudową części pomieszczeń wewnętrznych budynku w Darłowie przy ulicy  Marii Skłodowskiej Curie nr 44.
Zadanie będzie dofinansowane w ramach operacji pn. „Galeria rybacka i marynistyczna – stworzenie miejsca spotkań i edukacji kulturowo – historycznej mieszkańców Darłowa w budynku Domu Kultury”. Umowę o dofinansowaniu zawarto z Zarządem Województwa Zachodniopomorskiego 11 lipca 2018 w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze. Dofinansowanie nastąpi z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego i z Budżetu Państwa.
Prace remontowe obejmują m.in.: roboty budowlane, wyburzenia i rozbiórki, roboty ziemne roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, pokrywanie podłóg i ścian, stolarki budowlanej, tynkowanie roboty malarskie prace elewacyjne roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, roboty instalacyjne gazowe i elektryczne. Szczegóły ogłoszonego przetargu znajdują się na stronie Urzędu Miejskiego w Darłowie. Termin zakończenia prac 30 grudzień 2019 r. Natomiast termin składania ofert upływa: 2019-07-16 o godzinie 12:30:00. W wyremontowanych pomieszczeniach zostanie urządzona Galeria Rybacka i Marynistyczna.

L.W.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe