Darłowo: nie żyje mała Jagódka

  • 10.08.2019, 06:38
  • Obserwator Lokalny
Darłowo: nie żyje mała Jagódka

19 czerwca do koszalińskiego szpitala, z ciężkimi obrażeniami trafiła 2 - miesięczna Jagoda z Darłowa. Przedwczoraj zmarła.
W czerwcu, wstępnie ustalono, że została skatowana przez ojca - Artura K. Miało do tego dojść podczas alkoholowej libacji, gdy matka wyszła do sklepu, a Jagoda została z ojcem i jego znajomymi. Ojciec nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że gdy tylko zauważył, że dziewczynka nagle przestała oddychać - natychmiast skontaktował się z matka dziecka i wspólnie wezwali pogotowie ratunkowe.
Artur K. usłyszał prokuratorskie zarzuty spowodowania bardzo ciężkich i zagrażających życiu dziecka obrażeń ciała  i od tamtego czasu przebywa w areszcie.
Także matka dziecka - Daria B. usłyszała zarzut narażenia osoby pozostającej pod jej bezpośrednią opieką na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Czy zarzut pobicia zostanie zmieniony na zabójstwo - zadecyduje prokurator po analizie wyników sekcji małej Jagody. Ojcu może grozić nawet dożywocie, matce od 3 do 5 lat więzienia. (sim) 

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Iwona
Iwona 11.08.2019, 23:20
No to jest kpina jakaś!!!!Od 3-5 lat!!! Od głaskania zapewne dziecko zmarło!!!!Dla takich ZWYRODNIALCÓW KS.
AA
AA 10.08.2019, 23:35
To straszne tym bardziej ze sie wydarzylo w moim miescie. Nie rozumiem jak mozna uderzyc dwumiesieczne dziecko.Nie chce oceniac matki....mysle ze do konca zycia i tak ma przekichane.
Chodze ulicami Darlowa i nie wiem kto mnie mija na chodniku morderca,pedofil,babski bokser......co sie z nami ludźmi dzieje???
Ja
Ja 10.08.2019, 21:43
Fajni Policjanci. Twarze zamazane, a tatuaże na wierzchu. Pełna konspira.
Asdd
Asdd 17.08.2019, 10:27
Policja i tatuaż kiedyś nie do pomyślenia. A tak naprawdę powinien sobie zasłonić. To nie kryminał
moje miasto
moje miasto 11.08.2019, 13:10
TEgo wydziarańca wszedzie poznam
Życzliwa
Życzliwa 10.08.2019, 16:10
Ty jak jesteś tak bardzo dobrze poinformowana to pisz prawdę darlowionko bo to że dziewczyna idzie z jakimiś typami to nie znaczy że chodzi i się bawi tylko to może być np rodzina czy porostu spotkanie znajomi co teraz ma uciekać przed wszystkimi nie wiadomo co w domu przeżywa a wy jeszcze takie bzdury piszecie przecież ma starsza córkę dla której chyba musi się trzymać więc daruj sobie te żałosne komentarze i nie dowalaj dziewczynie bo raczej jakąś bliska osoba to dla niej nie jesteś żebyś wiedziała co czuje i jak przeżywa a chyba raczej nie musi chodzić po mieście i ryczeć tylko może to robić w domu tak
Haha
Haha 11.08.2019, 08:43
Drugiego dziecka z nia widać. Jakby tak straszne to przeżywała strate dziecka to z uśmiechem na twarzy by nie chodziła. Na nowa milosc tez już przyszla pora . Coz trzeba zyc dalej . Po kłopocie
Darlowianka
Darlowianka 10.08.2019, 07:41
Ta dziewczynka nie zyje juz od ponad 2 tyg. Dawno jest pochowana. Matka za to ma sie całkiem dobrze. Chodzi zadowolona po mieście z jakimis fagasami zamiast gnic w *** .
Artur
Artur 10.08.2019, 21:24
Ma nogi to chodzi

Pozostałe