Domasławice: dożynki z kandydatami do parlamentu

  • 01.09.2019, 22:14
  • Obserwator Lokalny
Domasławice: dożynki z kandydatami do parlamentu

Dożynki Gminne na boisku w Domasławicach rozpoczęły „sezon dożynkowy” w powiecie sławieńskim.

Najpierw była msza święta w tutejszym kościele, a potem, po ceremoniale dożynkowy, gdy starostowie dożynek Justyna Osses i Damian Krzyżanowski przekazali wójtowi Radosławowi Głażewskiemu, chleb z ziarna z tegorocznych zbiorów, rozpoczęła się zabawa z masą atrakcji, z wieloma konkursami i koncertami.

Uroczystość była też okazją do wyrażenia dowodów wdzięczności. Między innymi Wanda Hanczaryk, wraz z przedstawicielami sołectwa Cisowo, podziękowała wójtowi Głażewskiemu za owocną współpracę.   
Wystąpiły zespoły disco: Zespół ZajeFajni, Zespół Skaner oraz Long & Junior. Prawdziwą gwiazdą pierwszej części występów artystycznych był jednak Robert Rozmus, którego program „Lato z Mlekiem” wyjątkowo przypadł do gustu najmłodszym uczestnikom zabawy!

Na dożynkach widzieliśmy też całą gromadę kandydatów startujących w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Byli kandydaci na posłów: Elżbieta Gumińska – Wasiak (PSL), Piotr Zientarski, Tomasz Czuczak i Barbara Grygorcewicz (KO) oraz kandydat na senatora – Krzysztof Nieckarz (PiS). (sim)

Więcej w wydaniu papierowym 4 września.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (19)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Borys
Borys 04.09.2019, 22:34
tylko czy ten'' numer 1 z listy Ko,a zarazem faworytka,, dolozyla jakichkolwiek staran aby pomoc w przygotowaniach? NIEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bigos
bigos 03.09.2019, 07:00
gościem nr.1 była Elżbieta karlińska, faworytka z listy Ko.

Pozostałe