Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:49
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: Darmowe szkolenie z pierwszej pomocy w ramach 32. Finału WOŚP

Darmowe szkolenie z pierwszej pomocy, ukierunkowane dzieciom w stanie zagrożenia życia, odbyło się  w Magnetice - Szkole Tańca i Rekreacji. To pierwsze wydarzenie organizowane w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sławnie.
Podziel się
Oceń

Celem szkolenia było przypomnienie wiedzy i umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Uczestnicy mogli nauczyć się w teorii i praktyce, jak przeprowadzić resuscytację u niemowląt, dzieci i dorosłych, a także korzystania z przenośnego defibrylatora. Na zakończenie szkolenia każdy chętny miał okazję poćwiczyć na fantomie.

Szkolenie poprowadzili profesjonalni ratownicy z firmy Mediva - Jakub Iwanisik.



Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama