Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 grudnia 2025 03:48
Przeczytaj!
Reklama

OSP Janiewice w pełnej gotowości do zawodów strażackich.

Odbyły się intensywne ćwiczenia przygotowawcze do nadchodzących zawodów strażackich
Podziel się
Oceń

OSP Janiewice w pełnej gotowości do zawodów strażackich

 

Dziś na terenie Janiewic odbyły się intensywne ćwiczenia przygotowawcze do nadchodzących zawodów strażackich w Żukowie. W wydarzeniu uczestniczyli zarówno najmłodsi mieszkańcy, jak i dorośli, wszyscy z zapałem i zaangażowaniem doskonalący swoje umiejętności.

Prezes OSP Janiewice, Artur Krzemieniec, nie krył entuzjazmu: „Przez ostatnie dwa lata, najpierw nie było zawodów, potem brakowało osób do drużyn, a teraz jestem pod wielkim wrażeniem, że tyle dzieci się zebrało. Super!”  Ćwiczenia te nie tylko przygotowują technicznie, ale także wzmacniają więzi społeczne i ducha zespołowego. Mieszkańcy pokazali, że są gotowi do działania, a ich determinacja może przynieść znakomite rezultaty.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DobrodusznyTreść komentarza: Nic dziwnego, ze nawet choinkę potrafią ukraść. Przecież to ludzie bez grosza przy duszy, którzy myślą ze skoro głowę noszą wysoko to chamstwo i ubóstwo ukryją pod płaszczem. Zabawna rodzinaData dodania komentarza: 16.12.2025, 20:44Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: SlawianinTreść komentarza: Niemożliwe taka "elita" i nie stać ich na choinkę oni powinni trafić na leczenie do psychiatryData dodania komentarza: 14.12.2025, 14:33Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: PoszkodowanaTreść komentarza: Dziś nawet zabrali nam choinkę świątecznąData dodania komentarza: 13.12.2025, 23:26Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: FidekTreść komentarza: Masakra ; dzisiaj znowu mieli policję.Oni to się tam ładnie bawią.Ci ludzie chyba nigdy nie odpuszcząData dodania komentarza: 11.12.2025, 18:06Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: JuzekTreść komentarza: Dokładnie... 👌parcie na szkło mają piękne 😃😃Data dodania komentarza: 11.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Od strażaków z Janiewic dla dzieciakówAutor komentarza: JosefTreść komentarza: A kto chce mieszkać na takim zadupiu bez perspektyw? Zostali emeryci i urzędnicy.....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:05Źródło komentarza: Darłowo i Sławno wśród najszybciej wyludniających się miast
Reklama
Reklama