Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 września 2025 02:32
Przeczytaj!
Reklama

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2024

Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Sławnie, Wójt Gminy Sławno, OSP Żukowo oraz społeczność Żukowa mają zaszczyt zaprosić na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbędą się w sobotę, 15 czerwca 2024 roku, na boisku sportowym w Żukowie.
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2024

Autor: Agnieszka Czarnuch

Podziel się
Oceń

Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Sławnie, Wójt Gminy Sławno, OSP Żukowo oraz społeczność Żukowa mają zaszczyt zaprosić na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbędą się w sobotę, 15 czerwca 2024 roku, na boisku sportowym w Żukowie.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 uroczystym przemarszem uczestników zawodów na boisko sportowe, z towarzyszeniem Orkiestry Dętej im. Ziemi Sławieńskiej. Po oficjalnym otwarciu zawodów rozpoczną się konkurencje sprawnościowe, w których wezmą udział druhny i druhowie strażaków ochotników. Specjalną atrakcją będzie pokaz konkurencji zgodnych z regulaminem CTIF przygotowany przez OSP Stary Kraków oraz występ drużyny dziecięcej z Janiewic. W trakcie zawodów OSP Żukowo wraz z mieszkańcami wsi serdecznie zapraszają na kiermasz domowych ciast, zimne lody, różnorodne słodkości oraz kiełbaski z grilla. Zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród planowane jest na godzinę 13:00.  


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Z mojego punktu widzenia,po wybudowaniu S6 mam gdzieś czy będą tu jakieś "zakłady pracy" do Słupska 20 minut do Koszalina niecałe 30,w obu przypadkach dojazd do centrum. Burmistrz powinien zająć się jak najszybszym zakończeniem rozpoczętych remontów a my cieszmy się spokojem w Sławnie. Darłowo może pomarzyć o takich możliwościach które da Ska.Data dodania komentarza: 12.09.2025, 22:04Źródło komentarza: Burmistrz Sławna Krzysztof Frankenstein odkrywa kluczowe inwestycje dla rozwoju miasta w Polskim Radiu KoszalinAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Miasto się wyludnia bo pan burmistrz i nasza rada miasta nie przyciąga żadnych inwestorów. Takie rzeczy to chyba robi dla emerytów bo to miasto niedługo niedługo będzie miało tylko takich mieszkańców. Inwestorzy to jest rozwój miasta i czym chyba nie wiedzą nasi włodarzeData dodania komentarza: 12.09.2025, 13:55Źródło komentarza: Burmistrz Sławna Krzysztof Frankenstein odkrywa kluczowe inwestycje dla rozwoju miasta w Polskim Radiu KoszalinAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: Jakie numery na ul.DębowejData dodania komentarza: 12.09.2025, 00:40Źródło komentarza: Groźna bakteria uderza w Sławno!Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Kiedy wreszcie w tym chorym kraju ktoś zrobi porządek ze sprawami tego typu Jakim prawem pozwala się na ściąganie tego typu szajsu można tego typu paskudztwo wykorzystać w celach targnięcia na czyjeś życie KpinaData dodania komentarza: 9.09.2025, 11:07Źródło komentarza: Sławno: Jadowity wąż na OgrodowejAutor komentarza: Won !Treść komentarza: Szanowana 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 9.09.2025, 06:45Źródło komentarza: Zmiana na stanowisku SkarbnikaAutor komentarza: GalTreść komentarza: Panie Stachu Rychowiak... Polski język trudny język???? Pani Renata jest bardzo szanowaną osobą w gminie i nie tylko w gminie. Ma ogromną wiedzę i ogromne umiejętności. Może byś tak wyszedł z anonimowości Panie Rychowiak a nie udajesz greka...Data dodania komentarza: 8.09.2025, 18:46Źródło komentarza: Zmiana na stanowisku Skarbnika
Reklama
Reklama