Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:16
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: Znów na stawach łowią ryby

Od rana, nad stawami miejskimi w Sławnie trwają kolejne zawody z cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta Sławno. Już pierwsze minuty przyniosły pierwsze trofea w postaci linów i płoci. Zawody sędziują wędkarze z Koła PZW w Sławnie, Okręg Słupski. Podsumowanie około godziny 12.
Podziel się
Oceń

.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama