Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 23:37
Przeczytaj!
Reklama

Marcel Sulikowski na mównicy sejmowej w Warszawie

Marcel Sulikowski, Aniela Kozłowska i Ameli Bargieł z SP 3 w Sławnie brali udział XXX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży
Podziel się
Oceń

Tegorocznym tematem sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży było pytanie : "Co jest dla mnie najważniejsze?"

Do uczestnictwa w sesji, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie została wylosowana wraz z 152 podstawówkami z pośród ponad 14 tysięcy podstawówek z całej Polski.

  • Musieliśmy wylosować 3 spośród uczniów klas VI, VII i VIII , którzy wezmą udział w obradach – mówi Monika Roszak Wicedyrektor SP 3 w Sławnie
  • Tematem tegorocznej sesji było pytanie CO JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE. Uczniowie sformułowali 8 tematów, które są dla nich ważne i podczas dzisiejszych obrad i głosowań zadecydowali, który jest najważniejszy. - dodaje

W uroczystej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży brali udział także uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie

Więcej w wydaniu papierowym w dniu 9 października br.

Poniżej film z wystąpienia Marcela Sulikowskiego



Napisz komentarz

Komentarze

K.L 30.09.2024 23:51
Warto byłoby wspomnieć że w obradach wzięły udział również dzieci z innej szkoły w naszym powiecie. A nie tylko z SP 3 w Sławnie

O
Obserwator 01.10.2024 09:40
Przecież w tekście jest o Zespole Szkół Społecznych w Korlinie. Czytaj ze zrozumieniem!

xyz 01.10.2024 09:55
Przecież jest wspomniane...

Reklama
Reklama
Reklama