Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 15:53
Przeczytaj!
Reklama

„Naćpany” ze Sławska może stracić prawo jazdy nawet na 15 lat

Policjanci „drogówki” na jednej z ulic miasta zatrzymali do kontroli drogowej 37 – letniego mieszkańca Sławska kierującego pojazdem marki Renault Megane. W trakcie rozmowy funkcjonariusze zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie oraz unikanie kontaktu wzrokowego. Z uwagi na podejrzenie, że kierujący może znajdować się pod wpływem narkotyków przebadano go narkotestem, który wskazał wynik pozytywny – amfetamina i marihuana. W tej sytuacji pobrana mu została krew do badań. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
Podziel się
Oceń

Jeśli wynik krwi okaże się pozytywny 37 - latek odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym pod działaniem środków odurzających.                                         Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2 i utratą prawa jazdy nawet na 15 lat.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama