Mężczyzna został zatrzymany, gdyż nie miał zapiętych pasów i rozmawiał przez telefon podczas jazdy Dodatkowym obciążeniem był fakt prowadzenia auta pod wpływem amfetaminy oraz posiadania jej przy sobie, Mężczyzna stracił prawo jazdy. Jego zachowanie oceni Sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia. Za popełnione wykroczenia ukarany został mandatami karnymi w kwocie 600 złotych, a na jego konto trafiło 17 punktów karnych. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego sławieńskiej komendy dokładają wszelkich starań, aby na drogach powiatu było bezpiecznie. Kontrolują oni stan techniczny pojazdów, sprawdzają trzeźwości kierujących, oraz dyscyplinują tych kierowców, którzy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego. Mundurowi na jednej z ulic Sławna zauważyli kierującego Jeepem Cherokee, który rozmawiał przez telefon i nie posiadał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Stróże prawa zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. W trakcie rozmowy z 24 - letnim kierującym mundurowi zauważyli, że jest on wyraźnie pobudzony. Specyficzne zachowanie mężczyzny pozwoliło przypuszczać, że znajduje się on pod działaniem środków narkotycznych. Stróże prawa postanowili zweryfikować swoje podejrzenia i poddania go badaniu narkotesterem. Doświadczenie funkcjonariuszy i tym razem zaprocentowało. Urządzenie kontrolne wykazało, że 24 – letni mieszkaniec gminy Postomino wsiadł „za kółko" znajdując się pod działaniem amfetaminy. Ponadto w pojeździe mundurowi ujawnili zawiniątka foliowe z zawartością białej substancji. Po przebadaniu okazało się, że była to amfetamina. Od mężczyzny pobrana została do dalszych badań krew, policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. 24 – latek trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty. Zachowanie mężczyzny oceni Sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Za popełnione wykroczenia ukarany został mandatami karnymi w kwocie 600 złotych, a na jego konto trafiło 17 punktów karnych.
Reklama
Działania policji!
Naćpany, bez zapiętych pasów i z telefonem przy uchu
W ręce policjantów Wydziału Ruchu Drogowego sławieńskiej komendy wpadł 24 - letni mieszkaniec gminy Postomino.
- Obserwator Lokalny
- 05.05.2025 15:17
Data dodania:
05.05.2025 15:17
Wyświetleń:
2519
Powiązane
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kaja
Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą.
Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: zizou
Treść komentarza: A co ona ten plyn do plukania połykała ? hahaha
Data dodania komentarza: 28.05.2026, 15:33
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: Ja
Treść komentarza: Wiadomo kto to i z jakiej szkoły?
Data dodania komentarza: 28.05.2026, 10:52
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: Stasiek
Treść komentarza: Wreszcie się doigrała od dawna daje w czajnik
Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:09
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: Kryspin
Treść komentarza: Najwyższa pora,kibelki postawić,siusiu i inne potrzeby,w Sławnie tragedia!!!!
Data dodania komentarza: 24.05.2026, 23:17
Źródło komentarza: Sławno: W lipcu ruszy przebudowa cmentarza
Autor komentarza: Krystyna
Treść komentarza: Wspaniałe,przebudowa cmentarz a ,tylko załatwić pierwszej potrzeby fizjo. Nie ma gdzie!!! Wstyd,dla władz miasta!!!!
Data dodania komentarza: 24.05.2026, 01:23
Źródło komentarza: Sławno: W lipcu ruszy przebudowa cmentarza
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze