Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 06:39
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Wpadł, bo jechał bez pasów!

Poważne konsekwencje prawne grożą zatrzymanemu przez sławieńskich policjantów mężczyźnie, który kierując osobówką popełnił wykroczenia i przestępstwa. A zaczęło się od tego, że kierowca VW Golfem nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że 34 - latek znajdował się pod działaniem amfetaminy. Dodatkowo w domu miał liście konopi.
Podziel się
Oceń

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, na ul. Polanowskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę VW Golfa. Powodem kontroli było to, że kierujący nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Samochodem kierował 34 - letni mieszkaniec powiatu koszalińskiego. To nie było jedyne ujawnione wykroczenie. Podczas legitymowania mundurowi ujawnili w pojedzie pękniętą przednią szybę.

W trakcie kontroli drogowej funkcjonariusze poddali kierującego badaniu na zawartość alkoholu. Mężczyzna był trzeźwy, ale w trakcie rozmowy z 34 – latkiem, mundurowi zauważyli jego nerwowe zachowanie. W związku z tym mężczyzna został poddany badaniu narkotesterem, który wykazał w jego organizmie obecność amfetaminy.

W związku z powyższym policjanci zatrzymali 34 – latkowi prawo jazdy. Trafił do celi policyjnego aresztu. Wcześniej, przed osadzeniem od mężczyzny krew do badań laboratoryjnych na zawartość narkotyków.

To nie był jednak koniec jego problemów. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 34 – latka mundurowi ujawnili ścięte liście konopi w ilości niemal 26 gramów.

34 – letni mieszkaniec powiatu koszalińskiego wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DobrodusznyTreść komentarza: Nic dziwnego, ze nawet choinkę potrafią ukraść. Przecież to ludzie bez grosza przy duszy, którzy myślą ze skoro głowę noszą wysoko to chamstwo i ubóstwo ukryją pod płaszczem. Zabawna rodzinaData dodania komentarza: 16.12.2025, 20:44Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: SlawianinTreść komentarza: Niemożliwe taka "elita" i nie stać ich na choinkę oni powinni trafić na leczenie do psychiatryData dodania komentarza: 14.12.2025, 14:33Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: PoszkodowanaTreść komentarza: Dziś nawet zabrali nam choinkę świątecznąData dodania komentarza: 13.12.2025, 23:26Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: FidekTreść komentarza: Masakra ; dzisiaj znowu mieli policję.Oni to się tam ładnie bawią.Ci ludzie chyba nigdy nie odpuszcząData dodania komentarza: 11.12.2025, 18:06Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: JuzekTreść komentarza: Dokładnie... 👌parcie na szkło mają piękne 😃😃Data dodania komentarza: 11.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Od strażaków z Janiewic dla dzieciakówAutor komentarza: JosefTreść komentarza: A kto chce mieszkać na takim zadupiu bez perspektyw? Zostali emeryci i urzędnicy.....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:05Źródło komentarza: Darłowo i Sławno wśród najszybciej wyludniających się miast
Reklama
Reklama