Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:40
Przeczytaj!
Reklama
33. Finał WOŚP

Orkiestra zagrała za ponad 439 tys. zł

Za nami 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - galeria zdjęć
Podziel się
Oceń

W tym roku Orkiestra grała dla onkologii i reumatologii dziecięcej. 

Dzięki Waszej pomocy, wielkich serc i szczodrych portfeli w powiecie sławieńskim Orkiestra zebrała ponad 439 tys. złotych.

Kto ile zebrał, dowiesz się z gazety.

Szczegóły w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego w dniu 29 stycznia.

Poniżej galeria zdjęć z 33. Finału WOŚP 2025 roku.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Okradziony 30.01.2025 11:20
Już widzę ile nieuczciwych osób będzie w więzieniach

Reklama
Reklama
Reklama