Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 03:45
Przeczytaj!
Reklama
Sławno

Wędkarze łatają i wzmacniają groble

W sobotni ranek na Stawach Miejskich, grupa wędkarzy ze sławieńskiego koła PZW Okręgu Słupskiego, naprawiała dziurawą groblę. Grobla oddzielająca staw od strony nasypu kolejowego miała duże ubytki i dziury spowodowane przez bobry i inne zwierzęta. Groziło to ubytkiem wody z akwenu. W sobotę wędkarze umocnili nasyp gałęziami i zasypali dziury. Wszystko to w ramach czynu społecznego, do którego na mocy Statutu, zobligowani są wszyscy członkowie PZW.
Wędkarze łatają i wzmacniają groble

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

Już w następną sobotę planowane są pierwsze w tym roku zawody spławikowo – gruntowe. Zapraszamy. 



Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama