Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:16
Przeczytaj!
Reklama
Sławno

Siedemnastu wędkarzy złapało 169 ryb

Michał Kopeć przed Mariuszem Purchą i Rafałem Ruchlewiczem to kolejność na podium zawodów wędkarskich rozegranych w niedzielę (27.04) na stawach miejskich w Sławnie. Zwycięzca – Michał Kopeć „wyjął z wody” 44 ryby o łącznej wadze 1,06 kg. Wygrana oznaczała nagrodę, którą była nowoczesna wędka feederowa. Najwięcej ryb (55) złowił Kacper Dominiak. Niestety, ich waga dała mu dopiero 4 miejsce (tuż za podium). W niedzielę dominowały płotki i leszcze oraz krąpie. Trafił się też szczupak (wziął na robaka). Wszystkie ryby wróciły do wody. Po zawodach, organizatorzy – koło PZW Okręgu Słupskiego, zaprosili uczestników na grilla.
Siedemnastu wędkarzy złapało 169 ryb

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

Już w najbliższy czwartek (1.05), od godz. 8. pierwsze w tym roku zawody spinningowe. Zapraszamy. 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Macieju 28.04.2025 10:49
Same małe ryby, zbiornik ma potencję na karpie 8kg w górę. 3 lata tam łowiłem tylko raz miałem kontrolę. Dziady ryby łapią a ich koledzy ryby do auta wynoszą. Nasze PZW tak kipina

Reklama
Reklama
Reklama