Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:16
Przeczytaj!
Reklama
Lekkoatletyka

Sławno Biegami śniadaniowymi zaczęli sobotę

Od rana kilkadziesiąt osób biegało i chodziło po bieżni stadionu w Sławnie. To już kolejna odsłona Letnich Biegów Śniadaniowych organizowanych przez sławieński OSiR w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii i Uzależnieniom Behawioralnym na rok 2025.
Sławno Biegami śniadaniowymi zaczęli sobotę

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama