Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:59
Przeczytaj!
Reklama

Darłowscy uczniowie na zlocie żaglowców

„Żagle 2025” w Szczecinie były świetną okazją dla młodzieży do poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych doświadczeń. Na wyjeździe zyskała również sama szkoła.
  • Źródło: https://www.facebook.com/zsm.darlowo
Darłowscy uczniowie na zlocie żaglowców

Źródło: https://www.facebook.com/zsm.darlowo

Podziel się
Oceń

Uczniowie Zespołu Szkół Morskich w Darłowie mieli okazję wziąć udział w zlocie żaglowców „Żagle 2025” w Szczecinie. Młodzież w trakcie wydarzenia odwiedziła Morskie Centrum Nauki, skąd wyszli bogatsi o nową wiedzę z zakresu żeglarstwa. Ponadto mogli zwiedzić stolicę województwa zachodniopomorskiego, podziwiać orkiestry dęte oraz imponujące żaglowce i jednostki z całego świata. Był to nie tylko czas zabawy – na uczniów czekały również obowiązki, dzięki którym godnie reprezentowali i promowali swoją szkołę na arenie ogólnopolskiej. Na pokładzie statku Franek sumiennie pełnili wachty, a także oprowadzali po nim zwiedzających i tłumaczyli specyfikę pracy na morzu. Do domu wrócili z bagażem nowych doświadczeń zarówno edukacyjnych jak i kulturalnych.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama