Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 maja 2026 20:05
Przeczytaj!
Reklama
Gmina Sławno

Łętowo Doskonała rowerkowa zabawa dla dzieci

Tym razem idealne trafienie w okienko pogodowe pozwoliło na zorganizowanie doskonałej zabawy dla małych i dużych czyli Zawodów Rowerkowych dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Początkowo imprezę zaplanowano dzień wcześniej, ale fatalna pogoda nie sprzyjała zabawie. W niedzielę koło OSiR-u nad Jeziorem Łętowskim było kompletnie inaczej. Słońce i prawie bezchmurne niebo plus wysiłki organizatorów zapewniły dzieciom wspaniałą zabawę. Ścigano się na dystansach 40 i 70 metrów, a każdy uczestnik został małym mistrzem – każdy dostał pamiątkowy medal. Wręczali je Krzysztof Jędrzejczyk – wójt gminy Sławno, Krzysztof Frankenstein – burmistrz Sławna oraz Paweł Stefanowski – redaktor naczelny Głosu Koszalińskiego.
Łętowo  Doskonała rowerkowa zabawa dla dzieci

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

Oprócz zawodów, dla uczestników i ich bliskich przygotowano festyn pełen atrakcji. Dzieci będą mogły poszaleć na dmuchańcach i zjeżdżalniach oraz skorzystać z trampoliny. Z edukacyjną ofertą przyjechało Nadleśnictwo Sławno, nie zabrakło też akcentów kulinarnych – głodnych nakarmiło Sołectwo Łętowo i OSP Żukowo, które zaprosiły na bigos i grochówkę.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Mama24 26.08.2025 05:53
Szkoda ze informacje na temat przełożenia zawodów z 23 na 24 sierpnia były niejasne bo pojawił się post o zawodach w dniu 29 sierpnia. Słabo.

Miejscowy 26.08.2025 21:02
Komentarz usunięty

Mieszkaniec 27.08.2025 06:29
Komentarz usunięty

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Pelagia Skoczek-StaszakTreść komentarza: To ty powinnaś się wstydzić pisać takie żeczy może jak ciebie spotka taka tragedia to zrozumiesz tępa zaqistna średniowieczna dzido .i miej odwadę podpisać się imieniem i nazwiskiemData dodania komentarza: 6.05.2026, 15:29Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: W Darłowie przy rynku to samo,nikt nie reaguje. Nakazu skrętu z ul Pocztowej na Kościelną notorycznie łamany. Zaraz di urzędu miejskiego wjadą. Może czas napisać do Konfitury,on szybko zrobić porządek.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 17:05Źródło komentarza: Sławno: As parkowaniaAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: A w gminie Darłowo podczas jakiejś dziwnej napierd@l@nki (Dąbki) szumnie zwanej Gala MMA Legion (agencja ochrony.....i bezpieczeństwo...pfff) młody chłopak trafił do szpitala i leży w śpiączce. Warto sprawdzić czy wszystkie walki odbywały sie zgodnie z zasadami danych federacji itp,itd. Jesteście dobrzy w rozbijaniu tego układziku z Darłowa I okolic. PS. Zainteresuje sie też czy w tym roku " Festiwal winnic" Pana Szuberta też bedzie objęty patronatem honorowym miasta Darłowa jak to było w ostatnich latachData dodania komentarza: 5.05.2026, 17:02Źródło komentarza: Sławno: As parkowaniaAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: A w gminie Darłowo podczas jakiejś dziwnej napierd@l@nki (Dąbki) szumnie zwanej Gala MMA Legion (agencja ochrony.....i bezpieczeństwo...pfff) młody chłopak trafił do szpitala i leży w śpiączce. Warto sprawdzić czy wszystkie walki odbywały sie zgodnie z zasadami danych federacji itp,itd. Jesteście dobrzy w rozbijaniu tego układziku z Darłowa I okolic. PS. Zainteresuje sie też czy w tym roku " Festiwal winnic" Pana Szuberta też bedzie objęty patronatem honorowym miasta Darłowa jak to było w ostatnich latach.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 12:02Źródło komentarza: Darłowo uczciło 235. rocznicę Konstytucji 3 Maja.Autor komentarza: WładekTreść komentarza: 800 + i jeszcze z pieskami!Data dodania komentarza: 1.05.2026, 13:13Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Polska "B" przyjechała na majówkę.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 14:31Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę
Reklama
Reklama