Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:37
Przeczytaj!
Reklama

Pierwsza w historii!

Historyczny moment na polskim morzu – ster statku ratowniczego po raz pierwszy wzięła w swoje ręce kobieta, absolwentka ZSM w Darłowie.
Pierwsza w historii!

Źródło: https://www.facebook.com/PomZachodnie

Podziel się
Oceń

Po raz pierwszy w historii kapitanem statku ratowniczego w Polsce została kobieta. To kapitan Paulina Pacuła! Informację przekazał Sebastian Kluska - dyrektor Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.. Paulina jest absolwentką Zespołu Szkół Morskich w Darłowie, co jest dla placówki powodem do ogromnej dumy. Życzymy powodzenia i pomyślnych wiatrów!

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama