Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:24
Przeczytaj!
Reklama

Zmiana na stanowisku Skarbnika

Pracownicy Urzędu Gminy złożyli Renacie Litwin podziękowania za wieloletnią pracę.
Zmiana na stanowisku Skarbnika

Źródło: https://www.facebook.com/gminaslawno

Podziel się
Oceń

W piątek 29 sierpnia, podczas sesji Rady Gminy Sławno oficjalnie pożegnano wieloletnią Skarbnik Gminy – Panią Renatę Litwin.
W imieniu wszystkich mieszkańców gminy, za ogromny wkład w rozwój lokalnej społeczności, pilnowanie budżetu i dbanie o dobrą kondycję finansową samorządu, dziękował jej Wójt Krzysztof Jędrzejczyk.
Renata Litwin już znalazła pracę. Na pół etatu pracowała będzie w Sławieńskim Domu Kultury, drugie pół etatu ma w postomińskim CKiS-ie.
Nowym Skarbnikiem została Anna Jaszczyk, która dotychczas pełniła funkcję Zastępcy Skarbnika.
– Jestem przekonany, że dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu poradzi sobie wzorowo. Pani Ani życzę niegasnącego zapału i niespożytej energii do pracy na niezwykle ważnym i odpowiedzialnym stanowisku – mówi Krzysztof Jędrzejczyk.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Stachu Rychowiak 07.09.2025 17:48
Teee pismak czemu nie napisałeś ze sama się zwolniła? A kogo to obchodzi gdzie znalazła pracę? Mamy jej współczuć czy co ? A tak nawiasem była ona problem w UG nawet za poprzednią władzę. Tak że.. adiioos

Gal 08.09.2025 18:46
Panie Stachu Rychowiak... Polski język trudny język???? Pani Renata jest bardzo szanowaną osobą w gminie i nie tylko w gminie. Ma ogromną wiedzę i ogromne umiejętności. Może byś tak wyszedł z anonimowości Panie Rychowiak a nie udajesz greka...

Won ! 09.09.2025 06:45
Szanowana 🤣🤣🤣

Reklama
Reklama
Reklama