Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:28
Przeczytaj!
Reklama

"Sprzątanie Świata" w sławieńskim liceum

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie wzięli aktywnie udział w międzynarodowej kampanii "Sprzątanie Świata".
  • Źródło: https://www.facebook.com/liceumslawno
"Sprzątanie Świata" w sławieńskim liceum

Źródło: https://www.facebook.com/liceumslawno

Podziel się
Oceń

Na trzeci tydzień września przypada międzynarodowa akcja "Sprzątanie Świata". Pamiętali o tym uczniowie klas 1a, 1b i 1c z I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie, którzy w dobrych humorach i z dużym zaangażowaniem wzięli się za porządki na terenie pobliskiego lasu i parku. Wspólna praca szybko przyniosła efekty w postaci okazałej ilości zebranych odpadów oraz przede wszystkim czystszej okolicy. Dla młodzieży kampania była także okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, co stało się ciekawą i praktyczną alternatywą siedzenia w szkolnej ławce.

Pamiętajmy jednak, że o środowisko należy dbać każdego dnia – nie tylko w trakcie międzynarodowej akcji. Liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama