Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:40
Przeczytaj!
Reklama

Działo się w SOSW

Dzień Sportu w Kołobrzegu.
Działo się w SOSW

Źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100067873995311

Podziel się
Oceń

30 września 2025 r uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego wzięli udział w IV Kołobrzeskim Dniu Sportu Osób Niepełnosprawnych.  Tradycyjnie zawody rozpoczęły się od defilady i prezentacji wszystkich drużyn biorących udział w imprezie. Każda z drużyn miała za zadanie przejść tor z przygotowanymi konkurencjami sportowymi.

Jak zawsze, zawodnicy dali z siebie wszystko. Było wiele sportowych emocji, dobrej zabawy i dużo satysfakcji z udziału we wszystkich konkurencjach!

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama