Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:57
Przeczytaj!
Reklama

Życzenia dla pracowników oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 21 października 2025 r., w Urzędzie Gminy w Postominie odbyło się spotkanie Wójta Janusza Bojkowskiego z Dyrektorami Szkół z terenu gminy,
  • Źródło: https://www.facebook.com/gminapostomino
Życzenia dla pracowników oświaty

Źródło: https://www.facebook.com/gminapostomino

Podziel się
Oceń

Podczas spotkania Wójt złożył serdeczne życzenia wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty, dziękując za pasję, trud, zaangażowanie i wkład w rozwój edukacji w naszej gminie. W dowód uznania wręczył Dyrektorom kwiaty.

Spotkanie przebiegło w miłej i kameralnej atmosferze. Przy wspólnej kawie rozmawiano o bieżących sprawach związanych z funkcjonowaniem placówek oświatowych oraz planach na przyszłość.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama