Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 sierpnia 2026 13:28
Przeczytaj!
Reklama

Darłowo: Pasażerka ranna w wypadku. Kierowca Peugeota miał wynik pozytywny na marihuanę

Na ulicy Tynieckiego w Darłowie, 40-letni kierowca peugeota stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Ranna została pasażerka, a wstępne badanie kierowcy wykazało obecność marihuany.
Darłowo: Pasażerka ranna w wypadku. Kierowca Peugeota miał wynik pozytywny na marihuanę

Autor: Wypadki i Pożary w Zachodniopomorskim

Podziel się
Oceń

Auto wjechało do przydrożnego rowu

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni kierowca Peugeota stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło na ulicy Tynieckiego w Darłowie. Na tym etapie nie podano dodatkowych informacji o przyczynach utraty kontroli nad samochodem.

W wyniku wypadku ucierpiała pasażerka Peugeota. Kobieta odniosła obrażenia głowy oraz klatki piersiowej. Ze względu na stan zdrowia została przetransportowana do szpitala w Koszalinie, gdzie otrzymała dalszą pomoc medyczną.

Wstępne badanie kierowcy

Jak wynika z przekazanych informacji, kierujący był trzeźwy. Jednocześnie wstępne badanie wykazało wynik pozytywny na obecność marihuany. W związku z tym od 40-latka pobrano krew do dalszych badań, które mają potwierdzić ostateczny wynik i będą istotne dla wyjaśnienia sprawy.

Trwa wyjaśnianie okoliczności

Sprawa będzie przedmiotem dalszych ustaleń. Kluczowe znaczenie będą miały zarówno wyniki badań laboratoryjnych, jak i analiza przebiegu samego zdarzenia. To one pozwolą określić, co dokładnie doprowadziło do wypadku i czy obecność substancji odurzającej mogła mieć wpływ na zachowanie kierowcy za kierownicą.

Wypadek w Darłowie po raz kolejny pokazuje, jak poważne konsekwencje może nieść utrata panowania nad pojazdem. Ostateczne ustalenia w tej sprawie będą zależeć od wyników dalszych badań oraz czynności prowadzonych przez służby.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Warszkowo Treść komentarza: Jako kierowca był chamski. Teraz to obrośnie w piórka. Błąd panie wojcie. Będzie myślał tylko o swoich korzyściach. Data dodania komentarza: 5.08.2026, 11:47 Źródło komentarza: Sławno: Mateusz Szach Prezesem Spółdzielni Socjalnej „Komunalka” Autor komentarza: Efg Treść komentarza: Najgorszy wybór. Niech wójt pamięta ze złodziejowi trzeba patrzeć na ręce. Data dodania komentarza: 4.08.2026, 13:40 Źródło komentarza: Sławno: Mateusz Szach Prezesem Spółdzielni Socjalnej „Komunalka” Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Tata pewnie dumny. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 14:13 Źródło komentarza: Sławno: Mateusz Szach Prezesem Spółdzielni Socjalnej „Komunalka” Autor komentarza: Różyczka Treść komentarza: Panie redaktorze czy Pana w błąd Wójt wprowadził ? Ci ludzie na zdjeciach nie są pracownikami komunalki wiec to nie komunalka robi znowu ściema czy zasłona nowego prezesika od śmieciarki. Proszę sprostować artykuł. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 12:47 Źródło komentarza: Pomiłowo: Na plus zmienia się teren przy świetlicy Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Uważam że to bardzo zły pomysł. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 09:07 Źródło komentarza: Sławno: Mateusz Szach Prezesem Spółdzielni Socjalnej „Komunalka” Autor komentarza: Komunista Treść komentarza: Że śmieciarki na prezesa 🤣 Data dodania komentarza: 2.08.2026, 20:06 Źródło komentarza: Sławno: Mateusz Szach Prezesem Spółdzielni Socjalnej „Komunalka”
Reklama
Reklama