Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 grudnia 2025 04:29
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Niemica-Bartolino: Wyremontują ponad 1700m drogi

Podziel się
Oceń

Umowę na dofinansowanie przebudowy drogi gminnej na odcinku Niemica-Bartolino, pomiędzy Wojewodą Zachodniopomorskim a Gminą Malechowo, podpisano w piątek (12 lipca). W ramach środków pochodzących z Funduszu Dróg Samorządowych gmina otrzyma 1.645.725,94 zł. przy łącznym koszcie przebudowy drogi wynoszącym 3.291.451,88 zł. W ramach zadania wykonana zostanie nowa nawierzchnia wraz z oświetleniem na odcinku 1712 m.


Napisz komentarz

Komentarze

Carla 09.10.2019 18:19
Jak do tej chwili nic się nie dzieje po za tym że nie można przejechać po tych wybojach przy okazji niszcząc samochody. Wójt gminy nie jeździ tym odcinkiem i twierdzi że przejechać można szydzac sobie z tego.

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DobrodusznyTreść komentarza: Nic dziwnego, ze nawet choinkę potrafią ukraść. Przecież to ludzie bez grosza przy duszy, którzy myślą ze skoro głowę noszą wysoko to chamstwo i ubóstwo ukryją pod płaszczem. Zabawna rodzinaData dodania komentarza: 16.12.2025, 20:44Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: SlawianinTreść komentarza: Niemożliwe taka "elita" i nie stać ich na choinkę oni powinni trafić na leczenie do psychiatryData dodania komentarza: 14.12.2025, 14:33Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: PoszkodowanaTreść komentarza: Dziś nawet zabrali nam choinkę świątecznąData dodania komentarza: 13.12.2025, 23:26Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: FidekTreść komentarza: Masakra ; dzisiaj znowu mieli policję.Oni to się tam ładnie bawią.Ci ludzie chyba nigdy nie odpuszcząData dodania komentarza: 11.12.2025, 18:06Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: JuzekTreść komentarza: Dokładnie... 👌parcie na szkło mają piękne 😃😃Data dodania komentarza: 11.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Od strażaków z Janiewic dla dzieciakówAutor komentarza: JosefTreść komentarza: A kto chce mieszkać na takim zadupiu bez perspektyw? Zostali emeryci i urzędnicy.....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:05Źródło komentarza: Darłowo i Sławno wśród najszybciej wyludniających się miast
Reklama
Reklama