Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 28 czerwca 2025 06:52
Przeczytaj!
Reklama

Postomino: odznaczenia państwowe dla mieszkańców gminy

Postomino: odznaczenia państwowe dla mieszkańców gminy
Podziel się
Oceń

Jerzy Brzozowski, Barbara Jochemek, Jadwiga Krakowska, Zdzisław Ludwikowski, Henryk Nowak i Teresa Rysztak - Złote Krzyże Zasługi. Paweł Czechowski i Piotr Żuchowski - Srebrne Krzyże Zasługi oraz Jan Małolepszy i Daniel Pakos - Brązowe Krzyże Zasługi – to zasłużeni mieszkańcy gminy Postomino, którzy zostali uhonorowani państwowymi odznaczeniami podczas uroczystości w Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Odznaczenia, nadane z inicjatywy Wójta Gminy Postomino, przyznano za zasługi w działalności społecznej i samorządowej. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudy aktu wręczenia dokonał Wicewojewoda Zachodniopomorski – Marek Subocz w asyście Wójta Gminy Postomino – Janusza Bojkowskiego. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się wieloletni zasłużeni samorządowcy, przedstawiciele lokalnych społeczności, aktywni działacze.

Uroczystość uświetniona została repertuarem patriotycznym w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Pieszczu oraz koncertem Wojskowego Zespołu Wokalnego Wiarusy im. ppłk. lek. Stanisława Szarmacha.

Wszystkim odznaczonym raz jeszcze serdecznie gratulujemy, dziękujemy za działalność społeczną na rzecz samorządu Gminy Postomino oraz życzymy wszelkiej pomyślności. (r)

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: XyzTreść komentarza: A w centrum Darłowa kierowcy jak ignorują nakaz jazdy z prawo z ul.Pocztowej na ul. Kościelną tak dalej ignorują,chodniki zastawione,parkują prawie na samym skrzyżowaniu. Już nie mówie o jakichś starszych osobach,no bo rzeczywiście tych miejsc jest mało,ale konie i lale po 20-30 lat nie muszą parkować na schodach do urzędu. Niech służby się za to wezmą w końcu.Data dodania komentarza: 26.06.2025, 20:46Źródło komentarza: Słowino- Darłowo: To cud, że kierowca przeżył!Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Dobrze,że chłopakowi nic się nie stało i nikogo nie zabił,będzie miał nauczkę do końca życia. Swoją drogą,mnie osobiście na tej drodze też "puszcza zawór ", ruch ciężarówek na tej drożynie jest straszny,kiedyś jadąc tą drogą Tak dla zabawy liczyłem ilość ciężarówek i samochodów osobowych,niestety na korzyść tych pierwszych.Data dodania komentarza: 26.06.2025, 07:30Źródło komentarza: Słowino- Darłowo: To cud, że kierowca przeżył!Autor komentarza: KazimierzTreść komentarza: Pan Sp.Andrzej Lepper, wspaniały człowiek, dobrze że chociaż po tylu latach,doczekał się pamiątki jego im.brawo !!!Data dodania komentarza: 25.06.2025, 20:50Źródło komentarza: Grzybno: Człowiek, który walczył o sprawiedliwość społeczną, polską wieś i godność rolników...Autor komentarza: XyzTreść komentarza: A w centrum Darłowa kierowcy jak ignorują nakaz jazdy z prawo z ul.Pocztowej na ul. Kościelną tak dalej ignorują,chodniki zastawione,parkują prawie na samym skrzyżowaniu. Już nie mówie o jakichś starszych osobach,no bo rzeczywiście tych miejsc jest mało,ale konie i lale po 20-30 lat nie muszą parkować na schodach do urzędu. Niech służby się za to wezmą w końcu.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 18:46Źródło komentarza: Tylko jednego ranka - 6 osób nietrzeźwych!Autor komentarza: ssawekTreść komentarza: brawo kumpluData dodania komentarza: 25.06.2025, 12:39Źródło komentarza: Marcin Lupke ze złotem na International Barber CupAutor komentarza: PIS KINGTreść komentarza: Panie K. zgłoś się pan sam na policję i opowiedz jak uczyłeś fałszować głosy. Zostaniesz bohaterem i unikniesz wysokiej kary.Data dodania komentarza: 19.06.2025, 12:22Źródło komentarza: Tajemnicza wizyta Nawrockiego w Bartolinie
Reklama
Reklama