Darłowo: Frodo szuka domu, ma tylko 1,5 tygodnia!

  • 04.10.2019, 08:11
  • Obserwator Lokalny
Darłowo: Frodo szuka domu, ma tylko 1,5 tygodnia!

Tym razem domu z ogrodem i człowieka, który będzie mógł poświęcić mu więcej czasu na pieszczoty szuka Frodo - wspaniały pies, który swoje lata już przeżył... pozostało mu 1,5 tygodnia na znalezienie nowego właściciela!

- Frodo był już u nas ogłaszany i szybko poszedł do adopcji, ale okazało się, że nie potrafi zostawać w domu sam. Wrócił więc do nas a właściwie do naszej dobrej znajomej Kati Tomas, która zajęła się "dobrym wychowaniem" - informują założycielki Stowarzyszenia My 3. Koty i Psy z Darłowa. 
Frodzio, przez czas socjalizacji, zmienił się nie do poznania, a to zasługa pani Kasi, która nie tylko dba o psa, ale również go utrzymuje. Jest on wspaniałym psim przyjacielem, choć nie jest już młodzieniaszkiem. Jest po prostu piękny, co widać na zdjęciach zrobionych przez p. Kasię.
- Szukamy dla niego domu z ogrodem i człowieka, który będzie mógł poświęcić mu więcej czasu, bo to pieszczoch. Propozycja musi być przemyślana i podparta doświadczeniem, ponieważ jest to silny, ale lękliwy pies, więc przyszły właściciel musi zapewnić mu odpowiednie warunki, by Frodo mógł spokojnie żyć. Opiekunka, która wie o nim najwięcej zdecyduje o adopcji - alarmują dziewczyny z My 3 Koty i Psy. 
Jeśli ktoś poszukuje psiego przyjaciela i jest zainteresowany adopcją Frodo, może się kontaktować z panią Kasią -  tel. 666 829 462 (wcześniej lepiej wysłać sms, bo pani Kasia ma również małe dzieci i obowiązki)
bądź Stowarzyszeniem My 3 Koty i Psy z Darłowa pod nr tel. 608 601 036

FOT. KATI TOMAS

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Beata
Beata 09.10.2019, 08:45
Stowarzyszenie My 3 koty i psy prosi o pomoc w znalezieniu domu dla Frodzia! To starszy pies ponad 8 letni i bardzo przyjazny wobec ludzi i zwierząt. Od trzech miesiecy poszukujemy dla niego odpowiedzialnego domu w którym będzie sie czuł bezpiecznie i wiernie będzie służył swojemu nowemu panu. Psiak uwielbia kontakt z człowiekiem, jest niezwykle skupiony na człowieku w sytuacjach stresowych. Ufa swojemu opiekunowi i nie ma zapędów do ataków, unika konfrontacji. Mamy juz tylko tydzień na znalezienie dla niego nowego domu bo tymczas się kończy z powodu wyjazdu. Pomóżcie proszę bo w schronisku pies nie będzie miał szans, gdyż zaatakowany będzie się bronił a a uwagi na mieszanke ras będzie na straconej pozycji. WIna pewnie zawsze spadnie na niego :( Pomóżcie prosże uratować tego psa!

Pozostałe