50. Rocznica Ślubu Wandy i Bogusława Kliber

  • 26.12.2019, 09:44
  • Obserwator Lokalny
50. Rocznica Ślubu Wandy i Bogusława Kliber

W gabinecie Arkadiusza Klimowicza gospodarza miasta Darłowa 18 grudnia 2019 miała miejsce wzruszająca uroczystość „Złotych Godów” państwa Wandy i Bogusława Kliber. W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, burmistrz Darłowa uhonorował jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Wanda Kliber z domu Tomczak urodziła się w Darłowie w roku 1951. Jej rodzice przybyli do Darłowa z ziemi chełmińskiej. Po zakończeniu edukacji pani Wanda pracowała w różnych zakładach w Darłowie.

Pan Bogusław urodził się w Darłowie w roku 1949. Edukację rozpoczął w roku 1956 w darłowskiej 11- latce. Po zdobyciu dobrego fachu mechanika samochodowego przez wiele lat od roku 1969 pracował w Fabryce Maszyn Rolniczych w Darłowie. Życie uczyniło z niego niestrudzenie pracującego budowlańca.

Mimo, że mieszkali w tym samym podwórku ich miłość zapoczątkował pierwszomajowy pochód 1965 roku. Wanda i Bogusław sakramentalne tak powiedzieli sobie 20 grudnia 1969 roku. Gdy pojawiły się oczekiwane dzieci Dariusz i Katarzyna pani Wanda swoją pracę zawodową zamieniła na role perfekcyjnej Pani domu. Zajmując się wychowywaniem dzieci bardzo zaangażowała się w pracę Rad Rodziców. Swoją miłość przelewa do tej pory na pięcioro wnuków, których się doczekali. Wspaniali Jubilaci pielęgnując swoją miłość dbają o ognisko domowe, a przykładem swojego życia pokazują , że warto kochać i być kochanym. Zacnym Jubilatom życzymy wielu lat życia w zdrowiu i miłości, otoczonych życzliwością rodziny i mieszkańców naszego Królewskiego Miasta

Na uroczystość Złotych Godów do ratusza przybyła najbliższa rodzina. Gratulacjom i życzeniom nie było końca. Był tort i lampka szampana. Ożyły wspomnienia, wróciły chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem. L. W.

 

 

 

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe