„Serce dla Medyka” od Przedszkolaków z Malechowa

  • 16.04.2020, 08:01
  • Obserwator Lokalny
„Serce dla Medyka” od Przedszkolaków z Malechowa

Przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Malechowie wzięły udział w akcji „Serce dla Medyka”. W ramach akcji dzieci i ich rodzice zostali poproszeni o zrobienie plakatu, rysunku, baneru, w dowolnej formie plastycznej, umieszczeniu pracy w oknie, na ogrodzeniu lub w innym widocznym miejscu koło domu i sfotografowaniu jej. Następnie zdjęcie należało wysłać do placówki, która przygotowała plakat - kolaż.

Przedszkolaki z Malechowa okazały swoje Wielkie Serca! Rodzice okazali ogromne zaangażowanie. Ten prosty, płynący z serca gest był darem wdzięczności dla Pracowników Służby Zdrowia. W ten sposób podziękowano im za trud, poświęcenie i codzienną ciężką pracę - zwłaszcza teraz, w czasie panowania groźnego koronawirusa.
Plakat – kolaż zostanie wysłany drogą mailową do Ośrodka Zdrowia w Malechowie, do Zakładów Opieki Zdrowotnej w Koszalinie jako wyraz wdzięczności.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe