Sławno: wyjątkowe chamstwo

  • 06.06.2020, 08:34
  • Obserwator Lokalny
Sławno: wyjątkowe chamstwo

Ten osobnik zaatakował panie zbierające, pod sławieńskim Lux-em, podpisy na Rafała Trzaskowskiego. Był „bohaterem”, bo przed sobą miał same kobiety. Lżył, wyzywał, a nawet pluł. Trwało to kilkanaście minut. Uciekł, gdy zbierająca podpisy Ewelina Stach, zagroziła wezwaniem policji.

- Z takim chamstwem nigdy się nie spotkałyśmy – mówią zbierające podpisy i dodają, że składa je wiele osób, czasem przechodzący obok rzucają jakieś uwagi, ale takie zachowanie zdarzyło się po raz pierwszy.

Całe zdarzenie zarejestrował, znajdujący się obok, monitoring. Zidentyfikowaliśmy tego „damskiego boksera” (w wersji werbalnej). Wiemy kim jest - od wielu już lat mieszka poza granicami kraju.

Wygląda na to, że zainteresował się polityką i przyjechał na wybory. Ciekawe, który z kandydatów przyznałby się do takiego zwolennika... (sim)

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ktosiek
Ktosiek 20.09.2020, 07:32
Co to za parodia i choć pi wyborach to i tak uważam że nakłanianie do swoich poglądów powinno być karane wolność słowa ale dla wszystkich
Frank.
Frank. 10.06.2020, 12:07
Po co wycieli te drzewa,dla zachcianki kilku panow co chca sobie postrzelac?? Skandal !!! Z jednej strony obwidnucaz drugiej strzelnica.To gdzie ludzie maja chodzic,szok !!! A wladze nic,pozwalaja !!!
You
You 09.06.2020, 17:58
Zdzichu na prezydenta
Ontek
Ontek 07.06.2020, 19:12
Kłamliwe dziadostwo PO musi posówać się do kłamstw aby zebrać na tego przyjaciela gejów.Patologia Peowska tylko kłamstwem musi się posługiwać aby zebrać głosy.
Marcin
Marcin 07.06.2020, 18:09
Z przyjemnością złożę parafkę jeśli Panie jutro będą zbierały podpisy. Jestem za wolnością wyznania i swobodą seksualną to gwarantuje mi Konstytucja
Krzysztof
Krzysztof 07.06.2020, 17:51
Pewnie z pis.
Ja ten
Ja ten 07.06.2020, 17:09
Dajcie ludziom samodzielnie wybrać a nie stoicie jak te przekupy na targu i wciskacie swoje "przekonania"
Tak od siebie PRECZ Z KOMUNIZMEM NIEMA CORONUSA
WOLNE WYBORY
hyk
hyk 07.06.2020, 13:32
pani stach przestanie tak nagabywac to nie bedzie zbierac cieg
Rw
Rw 07.06.2020, 17:04
Za twój mądry komentarz też ci się "cięga" należy.
hyk
hyk 08.06.2020, 23:10
O! rodzina sie odezwala. W takim razei nie przeszkadzam -prosze nagabywac dalej
Karol
Karol 06.06.2020, 20:26
Jestem za tym Panem, brawo walic budkę pajaca jak się sadzi w Sejmie jakby był Tysonem, tego nie widzicie obiektywni dziennikarze?
twój pan
twój pan 07.06.2020, 10:48
Czyli jesteś za dalszym nepotyzmem. Wspomaganiem z podnoszonych podatków nie tylko najbardziej potrzebujących, ale też leserów, obiboków. Jesteś za państwem policyjnym, a i może już niedługo nie będziesz mógł swoich poglądów tak jak teraz wyrażać. Chyba, że będą to poglądy typu tego pana co kart na darmo nadrukował za grube miliony, a w sejmie zachowuje się jak Tyson. A i nie pisz nic wulgarnego bo sąd może cię skazać, a niekoniecznie już będziesz mógł się odwołać.
gn
gn 06.06.2020, 15:09
precz z gejami i lesbijkami
Adonis
Adonis 07.06.2020, 10:43
A z główką wszystko ok. Czy już obozy planujemy?
XXI w
Skorpion
Skorpion 06.06.2020, 14:21
Miał rację ,teraz głosują na Czaskoskiego i PO a po pinieniadze na ratowanie szpitala lecą do PiS-u
Janosik
Janosik 06.06.2020, 11:46
Do niebieskie szkatułki zbieram po złotówce na Dudę do tęczowej szkatułki na Trzaskowskiego . Zebrana kwotę wezmę JA :) . Co wy na to ?
St.Kawaler
St.Kawaler 06.06.2020, 11:41
PiSDa ma tylko taki elektorat. Wstyd mi za sławian. Nie będę głosował na Trzaskowskiego, ale każdy kandydat jest lepszy niż PiSDa
🇵🇱
🇵🇱 07.06.2020, 23:28
ciebie nawet odchodami nie nazwe pedrylu 😁
Ontek
Ontek 07.06.2020, 19:16
A elektorat POkomuny to idioci bez kultury Patologia ateistyczna.
Szubel
Szubel 07.06.2020, 17:08
Wstyd mi za ciebie i za Sławnian, że popierasz takich nieudaczników jak Czaskoski. Brnij tak dalej to z kranu zamiast wodyy będzie płynąć szambo, a po twoja chałupe przyjdą Niemcy albo starsi bracia w wierze. Bierzesz pewnie 500+ i jeszcze ci mało? Pff niewdzieczniku
Gabi
Gabi 07.06.2020, 11:24
Kultura to "coś" , co jest Tobie obce i dalekie...
Gr
Gr 06.06.2020, 10:49
Tak właśnie w większości wygląda oświecony elektorat PiS.
Ontek
Ontek 07.06.2020, 19:18
A ciemnota patologiczna PO umie tylko kłamać aby znów rozsprzedawać polskę
Janek
Janek 06.06.2020, 20:27
Jesteś gejem czy lesbijka?
Gosc
Gosc 06.06.2020, 10:30
Ja też na tego wariata Trzaskowskiego bym nie głosowała i również nie podoba mi sie takie zaczepienie na ulicy. Jak ktos bedzie chcial sam podejdzie i da podpis. No ale juz takie wyzwanie i plucie to przesada. Mozna normalnie zwrócić uwage.
tylko człowiek
tylko człowiek 06.06.2020, 10:23
Czytając komentarze, to widzę większość zwolenników twórców"chamskiej hołoty" "zdradzieckich mord" "ojczyzny dojnej" "nikt nam nie powie, że białe jest białe, a czarne jest czarne". Sami patrioci i katolicy.
Fgh
Fgh 06.06.2020, 09:31
I dobrze gosciu zrobil niech się babska zajma swoimi sprawami a nie naklanianiem do glosowanie na nieudacznika.
Gość
Gość 06.06.2020, 09:07
Zbierac podpisy na Trzaskowskiego popierającego to całe LGBT to wstyd sie przyznać. Won z takim kandydatem.
Inkwizytor
Inkwizytor 07.06.2020, 17:10
Niektórych co zbierają podpisy na Trzaskowskiego to widać w kościele w niedzielę. Obludnicy i hipokryci.
Krzysztof
Krzysztof 06.06.2020, 11:20
A wie Pan Co to jest nie czyn drugiemu Co tobie nie mile, kazdy czlowiek jest sobie rowny
Polityka wolna od chamstwa
Polityka wolna od chamstwa 06.06.2020, 09:04
Jak który? Duduś. Przecież jego pan ostatnio dał kolejny pokaz.
Podpis
Podpis 06.06.2020, 09:03
Tak bywa jak ktoś przedawkuje politykę. Dotyczy to oby stron konfliktu.

Pozostałe