Warszkowo: buta, arogancja i kłamstwo

  • 24.06.2020, 06:13
  • Obserwator Lokalny
Warszkowo: buta, arogancja i kłamstwo Ich nie wpuszczono na spotkanie dotyczące... ich spraw

W poprzedni wtorek, w świetlicy, w Warszkowie doszło do incydentu, który był przejawem niebywałej buty, arogancji oraz braku szacunku do drugiego człowieka.

Najpierw, główny „bohater” Lechosław Szach – prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Warszkowa, nie wpuścił członków rodzin pogorzelców oraz ich pełnomocników na spotkanie z wicewójtem Arturem Cirogiem, przedstawicielem GOPS-u Sławno oraz Zarządem Stowarzyszenia Przyjaciół Warszkowa. Potem w bardzo agresywny uniemożliwił złożenie pism od rodzin pogorzelców oraz od klubu opozycyjnych radnych. Byli też „bohaterowie” drugiego planu...

Więcej o zdarzeniu tym, w wydaniu papierowym. Poniżej nagranie obrazujące sytuację. Zwróćcie szczególną uwagę na jego końcówkę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daga
Daga 27.06.2020, 22:33
Zróbcie z nim porządek!!!!
Patrztera
Patrztera 25.06.2020, 05:01
Jak można napisać główny bohater o szachu . Siwy złodziej i kłamcą jak czarny kolega z urzędu . Kłamią obiecują i kradną a powiedzieć że nagrywasz wszystkie rozmowy będą straszyć sądem , policją i prokuratorem . Przerabiałem to ale strach w ich oczach bezcenny . Tylko potem opinia idzie o mieszkańcach Warszkowa . Odwołać dziada tylko nie przez UG BO KOLEGA zostać przy korycie . Nie pierwsza kadencja a ludzie ślepi . Sołtysa wybierają mieszkańcy wsi a wójta mieszkańcy gminy .jak jest szach w końcu będzie Mat . Tak wiem nazwiska pisze się z dużej litery ale szacunek mi nie pozwala . Drogi we Wrzesnicy ,dom w Warszkowie , pogorzelcy w Tychowie , kanalizacja w starym Sławnie ( teraz Sławsko) . Wyborcy przyjrzyjcie na oczy wy ich wybieracie a ja słyszę o tym 150 km dalej.
gość
gość 26.06.2020, 08:49
cieszę się tym bardzo że wiadomości o występkach sołtysa rozchodzą się tak daleko i dzięki temu może się opamięta i przemyśli co on najlepszego robi i jak gnębi ludzi już nie długo zostanie sam bo wszyscy się odsuną od niego,wtedy nie pomoże nawet wójt i kościół do którego tak żarliwie lata.
gość
gość 24.06.2020, 18:58
zdjęcie ładne bo nie ma to jak być medialnym a reszta się nie liczy bo po co się przejmować innymi,być na luzie to jest to
barbara 26
barbara 26 24.06.2020, 13:27
sołtys w miarę swoich możliwości mówi niechcianym osobom na świetlicy wypad mi stąd bo cię wyprowadzę siłą tylko nie wiem kiedy jego wyprowadzą.
janusz 15
janusz 15 24.06.2020, 19:00
ma pani rację najwyższy czas żeby jego wyprowadzili prosto do wymiaru sprawiedliwości
Gość
Gość 24.06.2020, 13:16
Wy*** ich wszystkich ze stanowiska
Złodzieje ***.
wstyd
wstyd 24.06.2020, 12:30
o jakim ludzie wstydzie mówicie ???? przecież ta osoba nie ma wstydu !!! wstydzimy się tylko my mieszkańcy wsi !!! Kiedyś byłem dymny....bo inne wsie nam zazdrościły wielu rzeczy ....a teraz ??? nie mogę patrzeć na to dziadostwo , najchętniej bym się przeprowadził , kłamstwo , obłuda, chamstwo i wstyd na cały powiat, a wójt to przyklepuje :(
Zenada
Zenada 24.06.2020, 22:09
Ten wojt w każdym miejscu jest niedobry po co na niego głosują ludzie niszczy ludzi psychicznie tam gdzie może
wrzesien
wrzesien 24.06.2020, 12:24
czy ktoś w końcu zrobi z nim porządek ??? dlaczego został wyj... z jednostki w Darłowie ??? a wcześniejsze sprawy o piłkarzy i lewe faktury na autobus ??? chłopaki z Warszkowa niech się wypowiedzą swoimi autami jezdzili a faktury szły na autobus , pogadajcie z nimi ...pozdrawiam kolega z Wrześnicy
Obserwator
Obserwator 25.06.2020, 21:14
Pan na pewno wie😁🤭
Gość1
Gość1 24.06.2020, 11:11
Ludzie przecież i tak wszystko będzie "wybielone" ...pan Szach jak zawsze wyjdzie na swoje. Mieszkańcy może czas odwołać kogoś takiego ze stanowiska??? Może jest ktoś chętny na sołtysa/sołtysową?Na ostatnich wyborach nie było wyboru i jest kto jest-WSTYD za takie zachowania.Nawet nagłośnienia tych sytuacji nie odniosło żadnych skutków.
Leon
Leon 24.06.2020, 09:50
Leszek wariacie nie denerwuj sie tak bo Ci zylka peknie :) oddawaj faktury bandyto ;) kiedys chlolaki z Warszkowa pokazali Ci, ze twoj czas minął. Byles pokorny jak baranek jak sie karetka przejechales
Obserwator
Obserwator 25.06.2020, 21:12
I czym się Pan chwali?
kumpel
kumpel 24.06.2020, 12:35
Leon łobuzie :) dobrze ,że masz dach zrobiony , bo inaczej to byś dostał konserwatora zabytków , albo za Twoje słowa poprowadzą Ci kanalizę przez podwórko i wywłaszczą jak Nojków :)...sorry ...teraz będą prowadzić gaz to akurat będzie pretekst :)
grzegorz
grzegorz 24.06.2020, 09:07
ładna fotka tylko ja na tym zdjęciu nie chciałbym być bo to żadna satysfakcja siedzieć przy jednym stole z panem szachem,wstydzić się trzeba
Gości
Gości 24.06.2020, 09:00
Masakra wstyd i to jest Sołtys i Ra🤮🤮🤮🤮dny

gość
gość 24.06.2020, 08:40
chcecie więcej coś wiedzieć o chamstwie pana szacha to odtwórzcie powyższe nagranie i sami się przekonacie na co go stać bardzo polecam
gość
gość 24.06.2020, 08:30
chamstwo szacha nie ma granic to człowiek bez honoru namotał z fakturami i się boi bo na pewno stan faktyczny nie odpowiada temu co jest na fakturze,dobrze że ludzie chcą faktury bo wreszcie prawda wyjdzie na jaw,tą sprawą powinien zająć się sąd
Obserwator
Obserwator 24.06.2020, 08:47
Jaki sąd? Czy ten, co ostatnio sądził go za incydent z pracownikiem WiK pod świetlicą, a który jest bliską krewną (siostra cioteczna) wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Warszkowa?
Mieszkaniec Sławna
Mieszkaniec Sławna 24.06.2020, 07:46
Czas najwyższy pozbyć sie i odsunąć od koryta takiego pożal się Boże sołtysa wstyd i hańba dla całej Wioski. Ten człowiek za grosz wstydu nie ma i pochamowania. Ewidentnie widać ze ma głęboko gdzieś pomoc drugiemu człowiekowi i dobre mienie Wsi. Najważniejsze jest to aby on miał i wszystko zrobione tak jak pojego myśli , ale na tym raczej rola soltysa nie podlega i najwazniejsze osoba będąca na takim stanowisku powinna w jakimś stopniu umieć się zachowywać i okazać trochę kultury osobistej a u obecnego Soltysa brak czegokolwiek.
cyganka
cyganka 24.06.2020, 08:34
jestem tego samego zdania ,precz z takim sołtysem ,na taczkę go i na sybir
Peace
Peace 26.06.2020, 12:01
"na taczkę go i na sybir"...Ktoś tę taczkę pchać musi, więc zostaniesz tam z nim. Kocham taki wymyślny dobór słów.... PS: jad was doszczętnie kiedyś od środka zeżre, a na pandemie narzekacie🙄🤮✌️
gość
gość 27.06.2020, 06:24
do taczki trzeba dwojga to i ty się zmieścisz pupilu sołtysa.

Pozostałe